Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen'den Aziz Yıldırım'a flaş çağrı!

9 Aralık 2017 11:38- Son Güncelleme - 9 Aralık 2017 11:38
Google news abonelik

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, CNN Türk'te Hakan Çelik'in konuğu oldu. Efsane isim mevcut başkan Aziz Yıldırım'a flaş bir çağrıda bulundu. 

Fenerbahçe'nin eski Başkanı Ali Şen, CNN Türk'te Hakan Çelik'e 2018 Mayıs'ta yapılacak kongre öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Aziz Yıldırım yerini Ali Koç'a bırakmalı"

"Aziz Yıldırım yerini Ali Koç'a bırakmalı"
Duayen futbol adamı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yerini Ali Koç'a bırakması gerektiğini vurgulayıp şöyle devam etti: "Ali Koç başkanlık için gerekli her şeye sahip. Fenerbahçeliler'de Ali Koç'a destek var. Aziz Yıldırım başkanlığa adaylığını koyuyorsa, kimse 'Neden aday oluyorsun?' diyemez. Kimsenin böyle bir haddi yok. Saçları beyazladı adamın. Aziz Yıldırım, Ali Koç'u yanına alsın, desin ki 20 yıldır iyisiyle kötüsüyle bu işi yapıyorum. Basın toplantısı düzenleyip 'Benim adayım Ali Koç'tur' desin. Yıldırım, Ali Koç'a desteğini açıklamalı. Müthiş bir şey olur. O tabloyu gören F.Bahçeliler'in çoğu sevinçten ağlar. Yıldırım ve Koç F.Bahçe için yan yana gelmeli. Aralarında diyalog olsun istiyorum. F.Bahçe kulübünün sahipleri kongre üyeleri ve tribünlerdir. Ali Koç müthiş bir Fenerbahçelidir. Gençlik yıllarında New York'ta radyodan F.Bahçe'nin maçını 90 dakika takip ettiğini biliyorum."
 

Başkanlığı düşünüyor mu?

Başkanlığı düşünüyor mu?
Ali Şen ayrıca "İstek olursa yeniden başkanlık yapar mısınız?" sorusuna "Hayır o dönemi geride bıraktım" dedi. 

İlginç Recep Tayyip Erdoğan anısı!

İlginç Recep Tayyip Erdoğan anısı!
Ali Şen ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la arasında geçen eski bir anıyı şöyle aktardı: "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı belediye başkanı olduğu dönem Fenerbahçe Yönetim Kurulu'na alacaktım. Kendisi de istiyordu. Ama Necmettin Erbakan izin vermedi. O zaman gelseydi Türkiye'de birçok Fenerbahçe tesisi yapılmıştı.' 
 
(Skorer)