Fenerbahçe Espor, Valorant Oyuncusu Burzzy ile Yollarını Ayırdı

Orhan Gülek
29.12.2022 - 16:56 | Son Güncellenme: 29.12.2022 - 17:24

Fenerbahçe Espor, bir buçuk yıldır VALORANT takımında mücadele eden Burzzy ile yollarını ayırdığını sosyal medya hesaplarından duyurdu. İşte detaylar.

AJANSSPOR - HABER

Fenerbahçe Espor'un VALORANT kadrosuna Ağustos 2021'de katılan Burak "Burzzy" Özveren'in bir buçuk yılın ardından Fenerbahçe Espor ile yollarını ayırdığı bildirildi.

Burzzy'den ayrılık açıklaması

Burzzy'nin ilk olarak 24 Aralık Cumartesi günü Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Fenerbahçe Espor ile yollarını ayırdığını duyurdu. Burzzy, "1,5 yıllık Fenerbahçe Espor kariyerimin ardından sizlere bu tarz bir yazı yazıyor olmamın hüznünü yaşıyorum. Acısı ve tatlısı ile yaşadığım 1,5 yıllık serüvenin ardından Fenerbahçe Espor'dan ayrılıyorum..." ifadelerini kullandı.

Sarı lacivertli takım için elinden geldiğini ifade eden Burzzy, "Fenerbahçe Espor bünyesinde bulunduğum süreç boyunca her zaman daha iyi olmak için pes etmeden, disiplinimi bozmadan, çalışmaktan bir saniye olsun vazgeçmeden, çabaladım; belki şampiyon olamadık ama birçok şey öğrendik ve öğrettik bu bizim için şampiyonluk kadar önemli idi aslında..." ifadelerini kullandı.

Burzzy'nin TwitLonger'dan yaptığı açıklamanın ardından yeni duyurunun ise yakında olacağını açıkladı.

Senin için hazırladığımız haberler