Mehmet Demirkol'dan İsmail Kartal yorumu! "Beşiktaş maçında göreceğiz"

Akın Ungan
08.12.2023 - 00:06 | Son Güncellenme: 08.12.2023 - 00:17

Ünlü yorumcu Mehmet Demirkol, Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi hakkında yorumlar yaptı. Demirkol, İsmail Kartal'ın rakip analizinde zayıf kaldığını söyledi.

Mehmet Demirkol'dan İsmail Kartal yorumu! "Beşiktaş maçında göreceğiz"

AJANSSPOR HABER

Trendyol Süper Lig'in 15'inci haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Dev derbi öncesi ünlü yorumcu Mehmet Demirkol, Socrates Youtube kanalında değerlendirmede bulundu.

"Rıza hocanın en sevdiği maç tarzı bu"

Demirkol, Fenerbahçe maçlarının Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın sevdiği maçlar olduğunu söyledi ve "Rıza hocanın en sevdiği maç tarzı bu. Fenerbahçe'ye karşı oynuyor, ön alan baskısı yapacak ve ön alan baskısını kıracak defansı yok Fenerbahçe'nin" yorumunu yaptı.

"Fenerbahçe'nin savunmasında ciddi bir IQ düşüklüğü oldu"

Fenerbahçe'de Becao ve Djiku'nun sakatlıkları sonrası savunmada düşüş olduğunu vurgulayan 53 yaşındaki isim, "Fenerbahçe'nin savunmasında ciddi bir IQ düşüklüğü oldu Becao ve Djiku'nun yokluğu sonrası" ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Mehmet Demirkol: "Hasan Arat, federasyonla konuştuğunda Allah yandım bu ne! diyecek"
Habere Git

"İsmail Kartal'a karşı inancım sarsıldı"

Fenerbahçe'nin Konferans Ligi'nde Nordsjaelland'a 6-1 mağlup olmasını unutamadığını ve Fenerbahçe taraftarı olduğunu söyleyen ünlü yorumcu, "Nordsjaelland maçında İsmail Hoca nasıl öyle oynadı inanamıyorum hala. İsmail Kartal'a karşı sarsıldı inancım. O kadar kötü okudu ki oyunu inanılır gibi değil" dedi.

"Djiku hazır olursa Fenerbahçe'nin kadrosu daha avantajlı"

Uzun süredir sakatlığından dolayı Fenerbahçe formasından uzak kalan Alexander Djiku için konuşan Mehmet Demirkol, "Djiku da hazır olursa Fenerbahçe'nin kadrosu Beşiktaş'a göre daha avantajlı. Ama bence Ankaragücü maçına nazaran daha iyi hissediyordur Rıza hoca" açıklamasını yaptı.

"Fenerbahçe için kötü bir dönem miydi yoksa İsmail hoca bu kadar mıydı göreceğiz"

Fenerbahçe'nin sakatlıklarla geçirdiği dönemde kötü bir performans gösterdiğini ve İsmail Kartal'ın rakip analizi konusunda oldukça zayıf kaldığını ifade eden Demirkol, "Rakip analizi, kendi takımını analizi falan kötüydü İsmail hocanın. Fenerbahçe için kötü bir dönem miydi yoksa İsmail hoca bu kadar teknik direktör mü göreceğiz Beşiktaş maçında" diye konuştu.

İlgini Çekebilir
Mehmet Demirkol: "EURO 2024 için acaba İngiltere'nin vakti geldi mi"
Habere Git

"Beşiktaş için avantajlı olacak"

Djiku, Becao ve Serdar Aziz'in yokluğunda stoper tandemini oluşturan Samet Akaydin ve Jayden Oosterwolde'nin performanslarının zayıflığını ve panik paslar yaptığını söyleyen ünlü yorumcu, "Oosterwolde ve Samet'in pas verirken aceleci ve panik yapmaları Beşiktaş için avantajlı olacak eğer Djiku dönmezse" dedi.

Formula 1 Driver
4
bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler