Fenerbahçe için o isim garanti!

10 Mart 2020 17:38- Son Güncelleme - 10 Mart 2020 17:41
Google news abonelik

Roger Schmidt imkansız!

Roger Schmidt imkansız!

Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Menajer Ali Polat'ın açıklamaları şu şekilde:

"Tayfun Korkut'la bir görüşme oldu. Tayfun Korkut garanti olarak görünüyor. Fenerbahçe başka bir Alman teknik direktörle de görüşebilir. Roger Schmidt'in adı geçiyor ancak benim görüşüm bu transferin gerçekleşmesi imkansız. Roger Schmidt geçen sezon Çin'e gitti çünkü orada kafası rahattı. Hoca basınla uğraşmayı sevmiyor. Çin basını futbola çok ilgi göstermiyor. Bu sezon bir takımla anlaşacak ancak o takım bence Fenerbahçe değil."

En doğru isim Tayfun Korkut!

"Bence Fenerbahçe kısa dönem için ülkeyi bilen bir hocayla anlaşmalı. Emre ve Volkan şu anda takımın başında ancak bence Fenerbahçe için en doğru isim Tayfun Korkut. Tayfun Korkut ülkeyi biliyor ve Almanya'da Stuttgart ve Leverkusen gibi önemli takımları çalıştırdı. Bunlar gerçekten çok önemli takımlar. Tayfun Korkut büyük ihtimalle Fenerbahçe'nin başına geçecek." 

Ben böylesini ilk defa gördüm!

"Ben ilk defa 2 hafta üst üste Fenerbahçe'nin hocasız sahaya çıktığını gördüm. Daum şu anda futbolu bıraktı ve özel yaşantısına döndü. Daum'un tekrardan antrenörlüğe döneceğini düşünmüyorum. Kenan hoca Bundesliga'ya damgasını vurdu. Kenan Koçak'ı geçen sezon Malatyaspor, Gençlerbirliği ve Denizlispor istemişti ancak o gitmedi. Hannover'de şu an çok başarılı. 1-2 maç daha kazanırsa takımı potaya sokabilir."

Harry Kewell ile 1-2-1 | Premier League