• Diğerleri

Fenerbahçe iddialarına cevap verdi

Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe'den teklif aldı mı? Yeni takımı Fenerbahçe mi olacak? İşte detaylar...
3 Nisan 2020 17:31- Son Güncelleme - 3 Nisan 2020 17:31
Google news abonelik

Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, beIN Sports'un canlı yayınına bağlanarak Fenerbahçe iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Başarılı teknik adam, "Haftalardır aynı şeyi konuşuyoruz. Fenerbahçe'ye yakıştırıyorlar. Şu an Alanyaspor'un teknik direktörüyüm ve buranın başarısı için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Kupayı Alanya'ya getirmeye çalışacağız. Ligde de 6. sıradayız. Maksimum puanları alıp ligi çok iyi bir yerde bitirmek istiyoruz" dedi.

"Hazırlık için 3 haftaya ihtiyacımız var"

Koronavirüs salgını sebebiyle ara verilen Süper Lig hakkında değerlendirmelerde bulunan Erol Bulut, "Futbolcuları hazırlamak için 3 haftalık bir sürece ihtiyacımız var. Temmuz ayının sonuna kadar bitirilecek gibi planlanıyor. Haziran'ın ikinci haftasında başlarsa 5-6 hafta gerekiyor sezonu tamamlamak için. En önemli faktör sağlık. Sağlık açısından bir sorun teşkil etmiyorsa Haziran ayının başı denildi" ifadelerini kullandı.

"Bol bol maç izliyorum"

Karantina günlerinde bol bol maç izlediğini vurgulayan deneyimli teknik adam, "Spor adamı olduğumuz için ailemize fazla vakit ayıramıyoruz. Bununla ilgili düşüncelerim oldu. Kendinizi biraz daha geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bol bol maç izliyorum. Daha iyisini nasıl yapabilirim buna bakıyorum. Kendimi başlayacağımız zamana hazırlıyorum" sözlerini kullandı.

Yeni oyuncuları takip ediyor musunuz?

Yeni oyuncuları takip ediyor musunuz?

Erol Bulut'un diğer değerlendirmeleri şu şekilde:

Yeterince. Transfer listesini bir şekilde hazırlamanız gerekiyor. 8 haftalık bir periyot kaldı. Sezon sonu sözleşmem bitiyor ama bitmiyor gibi çalışıyorum.

Erol Bulut'un hedefleri neler?

En üstü. Büyük takımlar, Avrupa'da başarılı olabilmek, kupalar kazanmak. Bugünden yarına olan bir şey değil, süreç ve plan gerekiyor. Benim hedeflerim bu doğrultuda.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Kornerden gelişine muhteşem vurdu! İnanılmaz bir gol...