Fenerbahçe ile adı anılmıştı! Labbadia'nın yeni takımı...

09.04.2020 - 10:13 | Son Güncellenme: 09.04.2020 - 10:18

Teknik direktör Ersun Yanal ile yolları ayıran Fenerbahçe'nin gündemine gelen isimlerden biri de Bruno Labbadia olmuştu. Labbadia kariyeriyle ilgili kararını verdi. Labbadia hangi takımın başına geçecek? İşte son gelişmeler...

Fenerbahçe ile adı anılan teknik director Bruno Labbadia’nın yeni adresi belli oldu. Uzun yıllar Almanya’da çalışan Labbadia, Hertha Berlin ile anlaşmaya vardı. Labbadia, anlaşma için neler söyledi? Detaylar haberimizde…

EMRAH KARALİNÇ/AJANSSPOR

Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin, deneyimli teknik director Bruno Labbadia ile anlaştı. Labbadia ile 2022 yılına kadar sürecek bir sözleşme imzalanacağı ifade edildi. 54 yaşındaki Labbadia'nın yardımcılığını ise Eddy Sözer yapacak.

Labbadia hangi takımlarda çalıştı?

Daha önce Darmstadt, Fürth, Bayer Leverkusen, Hamburg, Stuttgart ve Wolfsburg'da çalışan Labbadia'nın bu anlaşması Alman basınında şaşırtıcı olarak nitelendirildi.

Görevdeki Nouri'ye haber bile verilmedi

Bu arada koronavirüs salgını sebebiyle normal şartlarda Hertha Berlin, 40 yaşındaki çalıştırıcı Nouri ile sezonu tamamlamak istiyordu. Fakat; yönetim aranın uzaması sebebiyle yeniden teknik adam konusunu gündeme getirdi ve Labbadia'da karar kılındı.

Hertha Berlin çalışmalara başladı

Öte yandan Alexander Nouri'ye ayrılık kararının henüz verilmediği ifade edildi. Hertha Berlin, 3 hafta süren zorunlu aradan sonra sekiz kişilik gruplar halinde tekrar çalışmalara başladı.

Transfer olursa, Karius'un yeni teknik direktörü olabilir

Bu arada Beşiktaş forması giyen Loris Karius'un adı Hertha Berlin ile anılmıştı. Karius, Berlin ekibiyle anlaşmaya varırsa, Fenerbahçe'nin gündemine de gelen Labbadia ile birlikte çalışacak.

Senin için hazırladığımız haberler