Fenerbahçe ile anlaştı mı? Ricardo Rodriguez transferinde son durum!

23 Aralık 2019 16:23- Son Güncelleme - 23 Aralık 2019 16:35
Google news abonelik

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, sol bek pozisyonuna takviye yapmak için harekete geçti. Sarı-lacivertliler, Milan forması giyen Ricardo Rodriguez’in transferi için atağa kalktı. Ricardo Rodriguez, Fenerbahçe’ye transfer olacak mı? Transferde son durum ne? Detaylar haberimizde.

Daha önce Türkiye’ye gelmişti

Geride bıraktığımız haftalarda Galatasaray’ın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen futbolcunun menajeri Gianluca de Domenico, “Galatasaray’ın benle transfer konusunda bir teması olmadı” demişti. Domenico'nun, Fenerbahçe ile Ricardo Rodriguez’in transferi konusunda iletişim kurduğu öğrenildi.

Ricardo Rodriguez transferi canlı yayında açıklandı

Ricardo Rodriguez transferi canlı yayında açıklandı

Radyospor programcısı Özgür Sancar, canlı yayınlanan Spor Kazanı programında transferle ilgili en sıcak bilgileri paylaştı.

Fenerbahçe ile Rodriguez için anlaşıldı

Fenerbahçe ile Rodriguez için anlaşıldı

Sancar, ”Futbolcunun menajeri Gianluca de Domenico, Ricardo Rodriguez’in transferi konusunda Fenerbahçe ile anlaştı. Kulübü Milan ikna edilmeye çalışılıyor” dedi.

Türkiye’ye sıcak bakıyordu

Milan’da istediği süreyi alamayan futbolcunun, transfere sıcak bakmasının ardında ise Hakan Çalhanoğlu yatıyor. Rodriguez, takım arkadaşı Hakan Çalhanoğlu ile de transfer konusunda fikir alışverişinde bulunmuştu.

Çalhanoğlu’nun referansı önemli

Çalhanoğlu’nun referansı önemli

Hakan Çalhanoğlu’nun Rodriguez’e, “Türkiye’deki büyük kulüplerde oynayabilirsin” diyerek olumlu referans vermesi transferle ilgili yol haritasının belirlenmesinde etkili oldu.

Taraftarlar da istedi

Taraftarlar da istedi

Fenerbahçe taraftarları da Ricardo Rodriguez transferini istiyor. Sarı-lacivertli taraftarlar, futbolcunun transferi için pankart açmıştı.