AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fenerbahçe kaptanı çıldırdı... Büyük kavga

Ajansspor Editör
Deniz ŞEN
İlk Yayınlanma : 05 Haz 2021 - 21:21 / Son Güncelleme : 05 Haz 2021 - 22:34

Son dakika basketbol haberleri... Anadolu Efes Fenerbahçe Beko Play - Off maçına Melih Mahmutoğlu ve Singleton kavgası damga vurdu! İşte detaylar...

Fenerbahçe kaptanı çıldırdı... Büyük kavga

AJANSSPOR - HABER

 

Final serisi ikinci maçında oynanan Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko müsabakasında bitime 3 dakika 27 saniye kala Chris Singleton ile Melih Mahmutoğlu arasında kavga çıktı. Chris Singleton ile Melih Mahmutoğlu karşılıklı olarak diskalifiye edildi.

 

Diskalifiyeler art arda geldi! 

Fenerbahçe'de Çek Jan Vesely'nin 2. teknik faulden sonra oyundan atılmasıyla tansiyon yükselmeye başladı. Chris Singleton ile Melih Mahmutoğlu arasındaki ilk sürtüşme de Vesely'nin oyundan atılmasıyla görüldü. 

Kavga anında neler yaşandı?

Son periyodun bitimine 3 dakika 27 saniye kala Melih, arkası dönük şekilde pota altından uzaklaşmakta olan Singleton'a elindeki topu fırlattı. Bunun üzerine Efesli oyuncu Fenerbahçe kaptanının üzerine yürüdü. Bu esnada Melih, Singleton'u bir yumruk savurdu ama isabet ettiremedi. Devamında da birbirlerine vurmaya çalışan iki oyuncunun arasına diğer oyuncular girip ayırdı. 

Fenerbahçe'de 2 oyuncu kaldı

Yaklaşık 20 saniye süren olaydan sonra Chris Singleton ve Melih Mahmutoğlu sakinleştirilse de oyundan atılıdı. Ayrıca Fenerbahçe'den Alex Perez, Ahmet Düverioğlu, antrenör Radovan Trifunovic, menajer Cenk Renda ve kondisyoner Yiğit Onan da diskalifiye edildi. Diskalifiye kararlarından sonra Fenerbahçe'nin benchinde sadece 2 oyuncu kaldı. Ayrıca, Anadolu Efes'ten Sertaç Şanlı da 5 faulden ötürü parkeyi terk etti.