Başkan Aziz Yıldırım, Yalova'da

24.11.2017 - 15:39 | Son Güncellenme: 24.11.2017 - 15:39

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ''1907 Okul 1907 Pota'' projesi kapsamında kentte yaptırılan potalar için düzenlenen törene katıldı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünce yürütülen "1907 Okul 1907 Pota" projesi kapsamında, Yalova'da yaptırılan potalar için düzenlenen törene katıldı.

Yalova Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesinde düzenlenen törene katılmak üzere kente gelen Yıldırım, lise müdürü Sedat Oymak, Yalova Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Güven ve öğrenciler tarafından karşılandı.

Lise müdürü Oymak'ı makamında ziyaret eden Yıldırım, burada öğrencilerle hatıra fotoğraf çektirdi, forma imzaladı.

Aziz Yıldırım, Galatasaraylılar ve Beşiktaşlılar'la fotoğraf çektirdi

Daha sonra okul bahçesine çıkan Aziz Yıldırım, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe formalı öğrencileri yanına çağırıp, fotoğraf çektirdi.

Lise müdürü Oymak, Yıldırım'a katkılarından dolayı plaket takdim etti.

Başkan Yıldırım, kentte yapılan 17 potanın ikisinin bulunduğu lisedeki basketbol sahasına giderek öğrencilerin oynadığı maçı bir süre izledi.

Aziz Yıldırım, daha sonra Yalova Fenerbahçeliler Derneğini ziyaret etti. Burada, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman tarafından karşılanan Yıldırım, dernek yöneticileri ve taraftarlarla sohbet etti.

Basket Random
4.2
Senin için hazırladığımız haberler