Fenerbahçe, Nabil Dirar'ın sözleşmesini uzattı!

05.11.2019 - 19:45 | Son Güncellenme: 05.11.2019 - 19:45

TFF Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, Nabil Dirar ile olan sözleşmesini 2 yıl daha uzattığını açıkladı. 

Sarı-lacivertli kulüp ile 2020 yılının Mayıs ayında sözleşmesi sona erecek olan Faslı futbolcu Nabil Dirar ile 2022 yılına kadar yeni anlaşma imzaladı.
Dirar, 2017 yılında Monaco'dan sarı-lacivertli ekibe dahil olmuştu.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Futbol A Takımımızın Faslı oyuncusu Nabil Dirar’ın sözleşmesi 2 yıl daha uzatıldı.

Nabil Dirar, 2022 yılına kadar Futbol A Takımımızın formasını giyecek. Kulübümüzde gerçekleştirilen imza töreninde Sportif Direktörümüz Damien Comolli de bulundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Sportif Direktörümüz Damien Comolli: Nabil Dirar, takımımızın önemli oyuncuları arasında bulunuyor

Comolli: “Nabil Dirar ile sözleşme yenilediğimiz için çok mutluyuz"

“Nabil Dirar ile sözleşme yenilediğimiz için çok mutluyuz. Dirar, takımımızın önemli oyuncuları arasında bulunuyor. Farklı mevkilerde oynayabilen, teknik direktörümüz, başkanımız, yönetim kurulumuz ve taraftarlarımızın performansını çok beğendiği bir oyuncu. Belki insanlar Dirar'ın takım içindeki davranışlarını bilemeyebilir ancak her zaman olumlu düşünen ve takım arkadaşlarına moral veren bir oyuncu olduğunu da eklemem gerekiyor. Onunla iki yıllık sözleşme yenilediğimiz için mutlu olduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Aynı zamanda takımımızın geleceği konusunda da sözleşmelerinin bitmesine kısa süre kalan oyuncularımız ile de görüşmelerimiz devam ediyor. Onlarla ilgili de güzel haberleri önümüzdeki haftalarda açıklayacağımızı düşünüyorum."

Nabil Dirar: Çok mutluyum

“Fenerbahçe ile iki yıl daha sözleşme imzaladım. Bunun için çok mutluyum. Fenerbahçe'ye ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Umarım hep beraber hem bu sene hem de bir sonraki sene güzel işler başarırız.”

Senin için hazırladığımız haberler