AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fenerbahçe, Shakhtar Donetsk'le Özel Maç Oynayacak

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 13 Nis 2022 - 13:29 / Son Güncelleme : 13 Nis 2022 - 13:31

Fenerbahçe, Ukrayna'da savaştan zarar gören çocuklara yardım amacıyla Shakhtar Donetsk'le 19 Nisan Salı günü saat 17.00’de özel bir maç oynayacağını açıkladı.

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe, Shakhtar Donetsk kulübünün Ukrayna’da barış temasına dikkat çekmek ve katkı sağlamak amacıyla başlattığı ‘Shakhtar Donetsk Global Tour’ kapsamında, Ukrayna ekibiyle bir dostluk maçına çıkacağını duyurdu.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


Futbolun evrensel gücüyle barış için farkındalık yaratılması adına 'Barış İçin Futbol' temasıyla 19 Nisan Salı günü saat 17.00’de Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşmanın geliri, savaş mağduru masum insanlar ve çocuklar için kullanılacak.

 
Tribünde olmak ve tribünde olmasa bile bilet alarak bu kıymetli adıma destek olmak isteyen futbolseverler için biletler, 14 Nisan 2022 Perşembe günü (yarın) 16.00’da, www.passo.com.tr üzerinden satışa sunulacaktır.

  • Hatıra bilet (bağış): 50 TL
  • Kale arkası: 50 TL
  • Üst tribünler: 100 TL
  • Alt tribünler: 200 TL
  • Not: Maçta kombine kartlar geçerli değildir.


Bilet satın alacak kişilerde Passolig zorunluluğu aranmayacaktır. Passolig kartı olmayan taraftarlarımız, passo.com.tr adresinden PDF bilet satın alabilirler.