Fenerbahçe yemekte buluştu! Ersun Yanal detayı...

Fenerbahçe yönetimi, futbolcular ve teknik heyet yemek organizasyonunda bir araya geldi. Yemekte nasıl mesajlar verildi?
28 Şubat 2020 12:19- Son Güncelleme - 28 Şubat 2020 09:31
Google news abonelik

Galatasaray’a 3-1 mağlup olan ve şampiyonluk yarışında yara alan Fenerbahçe, moral yemeğinde buluştu.  Başkan Ali Koç, yöneticiler, teknik heyet ve oyuncularla moral motivasyon yemeğinde bir araya gelirken, birliktelik mesajı verildi.

Yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular tam kadro yer aldı

Yemekte Başkan Ali Koç’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Erol Bilecik, Genel Sekter Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Sevil Zeynep Becan, Fethi Pekin, Mustafa Kemal Danabaş, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Selahattin Baki, İlker Dinçay ve Teknik Direktör Ersun Yanal da yer aldı.

Başkan Ali Koç birlik mesajı verdi

Başkan Ali Koç birlik mesajı verdi

Kalamış Develi’de düzenlenen yemekte Futbol A Takımı teknik heyeti ve futbolcular tam kadro bulundu. Yemek organizasyonunda Başkan Ali Koç’un birlik mesajı verdiği öğrenildi.

Ersun Yanal çok durgundu

Ersun Yanal çok durgundu

Bu arada teknik direktör Ersun Yanal’ın moralinin çok bozuk olduğu objektiflere yansıdı. Yemekte futbolcular ve birçok kişinin takım elbise ve kazak tercih ettiği görülürken, Yanal ise kapüşonlu bir kıyafet giydi.

Fenerbahçe’nin rakibi Antalyaspor

Fenerbahçe, Süper Lig’in 24.haftasında Antalyaspor ile deplasmanda karşılaşacak.