AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fenerbahçe yıkıp geçti!

İlk Yayınlanma : 06 Ağu 2020 - 20:59 / Son Güncelleme : 06 Ağu 2020 - 21:08

Son dakika transfer haberleri... Fenerbahçe bugün transfer bombalarını patlattı! Sarı - lacivertiler, Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Filip Novak ile anlaştıklarını duyurdu. İşte detaylar...

Fenerbahçe yıkıp geçti!

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından sadece 178 milyon Takım Harcama Limiti verilen Fenerbahçe'nin transfer yapmasının mümkün olmayacağı tartışılırken, sarı lacivertliler bugün adeta transfer taaruzuna geçti!

Sarı lacivertlilerde son yıllarda bir gün içinde görülmeyen transfer hareketliliği yaşandı. Öğlenden sonra yeni transferler duyurulmaya başlanırken ortalama 1.5 saatte bir transfer açıklandı.

Her oyuncu için ayrı tanıtım videosu yapılırken yeni sezon formaları da yeni oyuncular ile görücüye çıktı.12 Ağustos'ta satışa çıkması beklenen yeni formalardan Mert Hakan Yandaş ve Gökhan Gönül yeni çubukluyu  tanıttı.

Gökhan Gönül ve Caner Erkin Fenerbahçe transferinden hemen önce sosyal medya hesaplarından Beşiktaş'a veda mesajı yayımladı.

Ardından her iki oyuncunun da yuvalarına döndüğü mesajı verilen videolar Fenerbahçe resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıldı.

Yeni transferlerden Gökhan Gönül eski forma numarası 77 Caner Erkin de eski numarası 88 Mert Hakan Yandaş ise Sivasspor'daki numarası olan 8 numaralı formayı terletecek.