Fenerbahçe'de 10 günlük kamp öncesi Covid-19 testleri yapılacak

Son dakika Fenerbahçe haberleri... Sarı - lacivertli takımda Topuk Yaylası Kampı öncesi koronavirüs tedbirleri alındı. Futbolcular ve teknik ekibe, koronavirüs testleri de uygulanacak. İşte detaylar...
16 Ağustos 2020 12:50- Son Güncelleme - 16 Ağustos 2020 12:57
Google news abonelik

Fenerbahçe’de salı günü başlayacak Topuk Yaylası Kampı öncesi Covid-19 salgınına karşı geniş tedbirler alındı. Sarı Lacivertli Takımın kamp yapacağı tesisde tüm çalışanlar takımın seyahatinden bir gün önce PCR testinden geçecek.

Sonuçları negatif çıkan personelin evlerine gitmesine izin verilmeyecek ve kamp süresince takımla birlikte Topuk Yaylası Tesislerinde kalacaklar.

Fenerbahçe Futbol Takımı,Teknik Heyet ve İdari Personel kampın başlayacağı 18 Ağustos salı sabahı Samandıra Can Bartu Tesislerinde PCR testi olacak.

Akşama kadar tesislerde kalacak olan kafile sonuçları negatif çıkan kadro ile Topuk Yaylası Kampı için Düzce’ye hareket edecek.

10 günlük kamp süresince iki de hazırlık maçı oynayacak. Sarı lacivertliler Süper Ligin yeni takım Fatih Karagümrük ve Aytemiz Alanyaspor ile karşı karşıya gelecek.