Fenerbahçe'de 5 futbolcu için ayrılık vakti! İşte o isimler...

27.06.2019 - 10:10 | Son Güncellenme: 27.06.2019 - 13:10

Ali Koç yönetiminde yeni yapılanmaya giden ancak geçtiğimiz sezon kadro mühendisliğindeki hamleleri olumsuz sonuç veren Fenerbahçe yeni sezonda benzer hataları tekrarlamak istemiyor. Fenerbahçe’de 5 futbolcu için ayrılık kapıda. Fenerbahçe’de hangi futbolcular ayrılacak? Son durum ve detaylar haberde…

Fenerbahçe'de yol ayrımı devam edecek

Fenerbahçe'nin kadro fazlası isimlerden kurtulması gerekiyor. Geçen sezon büyük beklentilerle kiralanan ancak hayal kırıklığı ile sonuçlanan Benzia, Slimani ve Ayew ile yollar ayrılmıştı.

Mehmet Topal da gidenler listesine eklendi

Sözleşmesi biten Şener Özbayraklı ve Soldado ile yeni mukavele yapılmamış, Valbuena ile de anlaşma sağlanarak vedalaşılmıştı. Bunlara bir sene daha mukavelesi olan Mehmet Topal eklendi. Gözler diğer isimlere çevrildi.

Fenerbahçe yönetimi, ayrılığı sorunsuz şekilde yapmak istiyor

Koç yönetimi, teknik direktör Ersun Yanal’ın kadroda düşünmediği gerek performans olarak yeterli bulunmayan gerekse maliyet olarak çok yüksek ücretler alan isimlerle tatlı ayrılmak istiyor.

Fenerbahçe'de hangi futbolcular ayrılacak?

Bekleneni veremeyen Reyes, Frey ile eski görüntüsünün çok uzağında olan Alper Potuk ile İsmail Köybaşı bu isimler arasında. Kameni’yi ise ayrı bir yere koymak gerekiyor.

Fenerbahçe'de bazı isimlerle pazarlık devam ediyor

2 milyon avroluk ücreti başka bir kulüpte bulamayacağı için tabiri caizse yattığı yerden para kazanan tecrübeli eldiven geçtiğimiz sezonlarda anlaşmalı ayrılığa da sıcak bakmamıştı. Ancak bu isimlerin hepsiyle pazarlıklar devam ediyor. İsmail Köybaşı ve Alper Potuk’ta problem olmayacak gibi. (Türkiye)

Senin için hazırladığımız haberler