Fenerbahçe'de Ersun Yanal bombası...

5 Aralık 2018 15:08- Son Güncelleme - 5 Aralık 2018 18:08
Google news abonelik

Fenerbahçe'de Ersun Yanal bombası... Sarı lacivertli camiada haftalardır gür biçimde yükselmeye devam eden Ersun Yanal sesleri sonuç verdi. Sarı lacivertli takımda asbaşkan Semih Özsoy tecrübeli teknik adamla bir görüşme gerçekleştirdi.

Skor'da yer alan habere göre; Fenerbahçe’de taraftarların haftalardır takımın başında görmek istediği Ersun Yanal, sarı lacivertlilerin asbaşkanı Semih Özsoy ile bir araya geldi.

Sarı lacivertli kulüpte Sportif Direktör Comolli’nin Samandıra Tesisleri’nde Koeman ile ilgili söylediği, “Daha önce açıkladığımız durumdayız. Şu an Koeman’ın durumunda herhangi bir değişiklik yok” sözlerinin ardından flaş bir gelişme yaşandı.

Başkan Ali Koç’un yardımcısı Semih Özsoy, Beşiktaş’taki bir plazada tecrübeli teknik adam Ersun Yanal ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Taraftarların sosyal medyada ve tribünde takımın başına getirilmesi için organize olduğu tecrübeli teknik adam daha önce 1 sezon çalıştırıp şampiyon yaptığı eski takımı Fenerbahçe ile ikinci kez anlaşmanın eşiğinde…

Fenerbahçe ne kadar sözleşme teklif etti?

Öte yandan Haber Global'in iddiasına göre de Fenerbahçe, Ersun Yanal ile görüşüyor. Teklif edilen sözleşme 6 aylık. Fenerbahçe ikinci başkanı Semih Özsoy, Ersun Yanal ile ilk görüşmeyi özel ofisinde yaptı. Resmi teklifi iletti. 

Bomba Ersun Yanal iddiası! 2.5 yıllık sözleşme...

Bomba Ersun Yanal iddiası! 2.5 yıllık sözleşme...

Süper Lig'de Kasımpaşa beraberliğinin ardından 14 puanla 15. sırada yer alan Fenerbahçe'de 'Ersun Yanal' sesleri haftadan haftaya daha gür biçimde yükseliyor.

Taraftarların sosyal medyada ve tribünde takımın başına getirilmesi için organize olduğu tecrübeli teknik adamın Fenerbahçe'den teklif gelmesi halinde talep edeceği sözleşme süresi ortaya çıktı.

Buna göre teklif gelmesi halinde Yanal'ın talep edeceği sözleşme süresi 2.5 yıl olacak. Tecrübeli teknik adamın 6 aylık olası teklife sıcak bakmayacağı bildirildi.

Senad Ok'un bugün Skorer TV yayınında aktardığı bilgiler şöyle: "Ersun hoca, Comolli ile çalışmaz" "Ersun hoca, Comolli ile çalışır mı? Kağıt üzerinde olur. "dedi.

Ersun Yanal'ın Comolli'ye sıcak bakmadığını çok iyi biliyorum diyen Senad, "Ersun hoca, Comolli'den tavsiye almaz. Ersun Yanal'ı dışarı koyalım. Kim olur diyorsak aday yok. Başkan o kadar kötü performans sergiledi ki, 2 teknik adamı kaybetti. ifadelerini kullandı.

Bu gerçekten büyük başarısızlık. Başkan temkinli olmalı ile sözlerine devam eden Senad, "Ersun Yanal ve Aykut Kocaman'ı kaybetmek demek, sizin bu takımın başına yerli teknik adam bulamamanız anlamına geliyor."dedi.

Bu çok büyük bir tecrübesizlik diyen Senad, "Aykut Kocaman yardımcıları nedeniyle devre dışı kaldı. Ali Koç'un kafasındakileri bilmiyoruz. Ersun Yanal da '6 ay takımı çalıştır, sonra bakarız' şeklindeki sözleşmeyi kabul etmez.

Gelişmenin ardından Semih Özsoy, başkan Ali Koç'la bir araya gelecek ve Yanal'ın talebiyle ilgili son değerlendirmeleri yapacak. " ifadelerini kullandı.

56 yaşındak teknik adam 2013-2014 sezonunda Fenerbahçe ile Süper Lig'de şampiyonluk yaşamıştı.

Koeman Fenerbahçe'den ayrılacak mı? Comolli açıkladı!

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli bu sabah Samandıra’da basına açık antremanda basın mensuplarına yaptığı açıklamada Erwin Koeman ile ilgili sorulan bir soruya, "Şu andaki durum, geçen haftalarda yaptığımız açıklamada söylediğimiz ile aynı, herhangi bir değişiklik yok" yanıtını verdi. 

Ali Koç, Ersun Yanal hakkında ne demişti?

 Ali Koç, Ersun Yanal hakkında ne demişti?

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç: "Ersun Yanal Gündemimizde Yok"

Ali Koç, 10 Ekim 2018'te yaptığı açıklamada şu ifadeler yer vermişti:

"Fenerbahçe aleyhine yapılan her türlü tezahürat takım üzerinde ciddi bir olumsuzluk yaratıyor. Dün olmadı, bugün de yok, yarın da olmayacak! Ersun Yanal hocamız bizim programımızda yok, bunun sebeplerini daha sonra da anlatırım ama bizim planlarımız bu. Kendisi ile konuşmadım, konuşmayacağım. Son dönemde Ersun Yanal hocamız için bir kampanya var, taraftarımız da istiyor ama olmayacağını söylüyorum. Şimdilik bu sevdaya son verin, şimdilik diyorum, çünkü benden sonra ne olacağını bilmiyorum"

TRT Spor'un haberine göre Fenerbahçe, Ersun Yanal'a teklif götürdü. Ancak tecrübeli hoca bu teklifi kabul etmedi.

Eski yöneticiden flaş paylaşım

Fenerbahçe kongre üyesi ve TFF eski yöneticisi Selim Koray sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ersun Yanal’ın Fenerbahçe ile görüştüğünü ve anlaşma ihtimalinin olduğunu öğrendim." dedi.

Ersun Yanal haberleri sonrası sosyal medyada yapılan paylaşımlar!

Ersun Yanal haberleri sonrası sosyal medyada yapılan paylaşımlar!