Fenerbahçe'de hedef Konoplyanka!

10.06.2019 - 21:08 | Son Güncellenme: 10.06.2019 - 21:11

Fenerbahçe'de hedef Konoplyanka!

Fenerbahçe'de Valbuena'nın ayrılmasının ardından sol kanat arayışlarına hız verilirken şu ana kadar en çok öne çıkan isim Ukraynalı yıldız Konoplyanka oldu. Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de yıldız bir isim gündemi meşgul etmeye başladı.

Fenerbahçe'de Valbuena'nın ayrılmasının ardından sol kanat arayışlarına hız verilirken şu ana kadar en çok öne çıkan isim Ukraynalı yıldız Konoplyanka oldu.

Schalke'de vasat bir sezon geçiren Ukraynalı sol açık Sırbistan ile oynanan hazırlık maçında 2 gol atınca kendisini izleyen F.Bahçeli kurmayları heyecanlandırdı.
Formda bir görüntü çizen Konoplyanka ile temasa geçilmesi kararı alındı. Pazartesi günü oynanacak Ukrayna-Lüksemburg maçından sonra kendisi ve menajeri Mirsad Türkcan'la görüşülecek.
Konoplyanka ile anlaşma sağlanırsa 1 yıl daha sözleşmesi olan Schalke ile masaya oturulacak. 1 yıl sözleşmesinin kalmış olması nedeniyle bir zorluk çıkması beklenmiyor.
Yevhen Konoplyanka sol açık olmasına rağmen son derece golcü özelliklerine sahip bir oyuncu. 81 kez sırtına geçirdiği Ukrayna Milli Takım forması ile 21 kez fileleri sarsmayı başardı. (Takvim)
Ragdoll Archers
4.4
Senin için hazırladığımız haberler