Fenerbahçe'de revizyon zamanı!

Fenerbahçe'de ligin sona ermesiyle birlikte gözler transfer çalışmalarına çevrildi. Peki Fenerbahçe'de Hasan Ali Kaldırım ve Mehmet Ekici ile sözleşme yenilenecek mi? Hangi oyuncular satılacak? İşte detaylar...
26 Temmuz 2020 13:35- Son Güncelleme - 26 Temmuz 2020 13:35
Google news abonelik

Barış ŞEHİRLİOĞLU - AJANSSPOR

Süper Lig'in 2019-2020 sezonunu 53 puanla 7. sırada tamamlayan Fenerbahçe, gelecek sezonun kadrosu için kolları sıvadı.

Hasan Ali ile sözleşme yenilenecek mi?

2012 yılında Kayserispor'dan transfer edilen ve sözleşmesi sona eren Hasan Ali Kaldırım ile bir görüşme gerçekleştirilecek. Tecrübeli oyuncunun önerilen rakamı kabul ederse takımda kalacak ancak aksi halde yollar ayrılacak.

Mehmet Ekici ile yollar ayrılıyor

2017 yılında Fenerbahçe'ye bedelsiz olarak transfer olan ve bu sezon sonu itibariyle sözleşmesi sona eren Mehmet Ekici ile yollar ayrılacak.

Öte yandan sözleşmesi sona eren Tolga Ciğerci ve Erten Ersu ile de devam edilmeyecek.

Sıcak para akışı

Sıcak para akışı

Fenerbahçe'de performansından memnun kalınmayan Miha Zajc, Nabil Dirar, Jailson, Tolgay Arslan, Michael Frey, Zanka ve Alper Potuk makul bir bedel karşılığında takımdan gönderilecek.

Sarı lacivertli takım böylelikle yeni yapılacak transferler için de bütçe oluşturmak istiyor.

Emre Belözoğlu listeyi hazırladı

Fenerbahçe'de sportif direktör olarak görev yapacak Emre Belözoğlu yurt içi ve yurt dışından oyuncuların yer aldığı transfer listesi oluşturdu. Belözoğlu bu liste doğrultusunda Fenerbahçe'ye kaliteli kadro kurabilmek için görüşmeler yürütüyor.

Kendisine önerilen futbolcuları kabul etmeyen Emre Belözoğlu, tecrübeli oyuncular ile genç yetenekleri takıma kazandırarak Fenerbahçe'nin geleceğini oluşturmak istiyor.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.