Fenerbahçe'de sıcak Ozan Tufan gelişmesi! Transfer...

11.12.2017 - 12:28 | Son Güncellenme: 11.12.2017 - 12:28

Fenerbahçe'de sıcak Ozan Tufan gelişmesi! Transfer...

Milli ara dönüşü sonrası oynanan 4 lig maçında da süre alamayan Ozan Tufan'ın devre arası sürpriz bir karara imza atıp transfer olabileceği iddia ediliyor. 

Mehmet Topal'ın ilk 11'in değişmez ismi olmasıyla formasını tamamen kaybeden Ozan Tufan, bu konuda olumlu ya da olumsuz hiçbir yorum yapmıyor...

Ozan Tufan, Fenerbahçe'den ayrılıyor mu?

Ağzını bıçak açmayan milli yıldız, 1-1 biten Osmanlıspor maçından sonra oynanan 4 lig maçında da dakika alamadı. İdmanları aksatmayan, işini yapmaya devam eden Ozan'ın devre arasında sürpriz bir şekilde takımdan ayrılabileceği konuşuluyor.

İspanyollar peşinde!

Bu arada kısa bir süre önce Ozan Tufan'la ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Fenerbahçe'de yapılacak 8 numara transferi ve Eljif Elmas'a lisans çıkarılmasından sonra Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ı Mehmet Ekici ile beraber zorlu bir süreç bekliyor.

İlk 11'deki yerini kaybeden Ozan'la Deportivo ciddi şekilde ilgileniyor. İspanyol temsilcisi milli yıldızı 1.5 yıllığına kiralamak istiyor. Fenerbahçe'nin planı ise yedeğe düşen oyuncusunu çok iyi bir teklif gelmesi halinde elden çıkarmak. Tabii Aykut Kocaman da onaylarsa...

Deportivo'nun bu ayın sonunda Ozan'ın transferi için girişimlerini hızlandıracağı, cezbedici bir kiralama teklifi ile sarı-lacivertlilerin kapısını bir kez daha çalacağı öğrenildi.

(Fotomaç)

Senin için hazırladığımız haberler