Fenerbahçe'de sürpriz isim

19 Mart 2020 13:36- Son Güncelleme - 19 Mart 2020 13:39
Google news abonelik

Fenerbahçe'de altyapı için sürpriz bir isim gündeme geldi.

 Barış ŞEHİRLİOĞLU - ÖZEL

Sarı lacivertli kulübün Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak ile futbol koordinatörlüğü için görüşmeleri sezon sonuna kalmıştı.

Koşukavak sarı lacivertli kulübe geldiği takdirde altyapı ile a takım arasında köprü görevi yapacak. Deneyimli çalıştırıcı için düşünülen görevin futbol koordinatörlüğü olduğu öğrenildi.

Bir yandan teknik direktör, futbol koordinatörü, sportif direktörlük için kolları sıvayan Fenerbahçe, altyapının başına getirmek için çok önemli bir ismi belirledi.

Türkiye'de altyapıda rol model olan Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu ile sarı lacivertli yetkililer görüşme sağladı. Deneyimli teknik adamın, sarı lacivertlilerden önce başkan Seyit Mehmet Özkan'dan müsaade almalarını istediği öğrenildi. Ege kulübünün başkanından izin alınarak tecrübeli çalıştırıcı ile resmi olarak görüşüleceği bildirildi.

Fenerbahçe, Hüseyin Eroğlu'nu altyapının başına getirerek geleceği parlak oyuncuları kulübe ve Türk futboluna kazandırmayı planlıyor. Eroğlu ile birlikte altyapıdan çıkacak futbolcular a takıma çıkarılarak parlatılacak.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.