• Diğerleri

Fenerbahçe'de teknik direktör konusunda farklı iddialar!

Yeni hoca arayışına tekrar başlayan sarı-lacivertli yönetim kararını verdi...
30 Ekim 2018 08:26- Son Güncelleme - 30 Ekim 2018 11:26
Google news abonelik

Milliyet gazetesinden Senad Ok'un haberine göre yeni hoca arayışına tekrar başlayan sarı-lacivertli yönetim kararını verdi. Vatan gazetesinden Ali Can'ın haberine göre ise Fenerbahçe'de yönetim iki teknik direktör arasında kaldı. İşte detaylar:

Daha önce Cocu’nun gönderilme ihtimaline karşı yapılan çalışmalar söz konusuydu. Yönetim, bu çalışmalara hız verdi. (Milliyet)

Fenerbahçe'de yabancı teknik direktör ön planda... Temasa geçilen isimlerle görüşmeler tekrar başladı.
Yönetim, getireceği teknik adamdan takımı bu sezon hem toparlanmasını hem de gelecek planlarını yapmasını bekleyecek. Seçilecek çalıştırıcı bu kriterlere uygun olarak belirlenecek. Bu seneyi artık kaybeden yönetim, gelecek sezon da benzer bir süreç yaşamak istemiyor. Bu nedenle orta ve uzun vadeli planlama yapılacak. İŞTE ADAYLAR...

İŞTE FENERBAHÇE İLE ADI GEÇEN İSİMLER

Monaco'dan ayrılan Leonardo Jardim Fenerbahçe'nin gözdesi... Ancak başarılı teknik adama birçok teklif var. Jardim Katar'ın da kıskacında...

Brezilya'nın efsane isimlerinden Roberto Carlos, camiayı ve ülkeyi tanıması sebebiyle öne çıkan isimlerden biri.
Bir diğer aday Mircea Lucescu...
Son olarak Stuttgart'ı çalıştıran Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Tayfun Korkut'un da adı Sarı-Lacivertli kulüple anılıyor..
Sezon başı kulübün gündeminde olan Laurent Blanc'ın adı da bu görev için geçiyor...

Fenerbehçe yönetimi ikiye ayrıldı!

Fenerbehçe yönetimi ikiye ayrıldı!

COCU ile yollarını ayıran F.Bahçe’de teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı henüz netleşmedi. Kamuoyunda birçok isim konuşulurken, adaylardan 2 tecrübeli hoca ön plana çıkıyor. (Vatan)

YÖNETİM öncelikli olarak yabancı mı, yerli mi sorusunun yanıtını belirleyecek ve ona göre hareket edecek. Hızlı karar verip bir kez daha hata yapmaktan çekinen sarı-lacivertlilerin yabancı hoca için favorisi Laurent Blanc... 2016’da PSG’den ayrıldıktan sonra hiçbir kulüpte çalışmayan 52 yaşındaki hocanın ön plana çıkmasının en büyük nedeni sportif direktör Damien Comolli olan yakın ilişkisi.

İKİSİ DE BOŞTA

İKİSİ DE BOŞTA

VATANDAŞI Blanc’la çok iyi dost olan Comolli, Cocu görevdeyken bile onunla telefon görüşmeleri gerçekleştiriyordu. F.Bahçe’deki gelişmelerden haberdar olan Blanc, şu an için cepte görünüyor.

YERLİ hocada 1 numaralı aday ise Kemal Özdeş... 1 Ekim’de rüştünü ispatladığı Kasımpaşa’dan ayrılan 48 yaşındaki çalıştırıcı da şu an için boşta. Kendisine gelen teklifleri değerlendirme aşamasında olan Özdeş, F.Bahçe’ye gelmeye sıcak bakıyor.

173

173

En son 2013-16 yılları arasında Fransız devi PSG’yi çalıştıran Blanc, 173 maçta takımın başında görev yaptı. Fransız teknik adam maç başına 2.36’lık puan ortalaması tutturup başarılı bir grafik çizmişti.

86

2016’dan bu ay başına kadar Kasımpaşa’nın teknik direktörlüğünü yapan Kemal Özdeş 86 resmi karşılaşmada takımıyla 1.49’luk puan ortalaması tutturdu.

Son saniyede penaltı kaçırdı!