Fenerbahçe'de yeni ayrılık iddiası! Kruse'den sonra...

Fenerbahçe'de Max Kruse ile yollar ayrılmıştı. Sarı-lacivertli takımda Miha Zajc'ın geleceği konusunda bir iddia ortaya atıldı. Zajc, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?
23 Haziran 2020 09:05- Son Güncelleme - 23 Haziran 2020 09:15
Google news abonelik

Fenerbahçe'de geride bıraktığımız günlerde Max Kruse ayrılığı yaşanmıştı. Sarı-lacivertli takımda Miha Zajc ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Zajc, Fenerbahçe'den ayrılacak mı? FIFA'ya mı başvurdu? İşte detaylar...

Zajc Fenerbahçe'den ayrılacak mı?

Alman yıldız Max Kruse, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe ile olan sözleşmesini tek taraflı feshetti. Benzer bir girişimin Miha Zajc tarafından da yapılacağı gündeme geldi.

Zajc, FIFA'ya başvurdu iddiası

Sabah'ın iddiasına göre; transfer edildiği günden bu yana kadroda düzenli olarak süre alamayan Miha Zajc'ın alacakları ödenmediği gerekçesiyle FIFA'ya başvurdu.

Zajc'ın Fenerbahçe ile sözleşmesi ne zaman bitecek?

Zajc'ın Fenerbahçe ile sözleşmesi ne zaman bitecek?

2023 yılına kadar Fenerbahçe ile sözleşmesi olan Zajc'ın gönderilecek isimler arasında yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe, Kruse'nin aleyhine dava açacak

Ayrıca Zajc'ın yönetimin maaş indirimi tekliflerine de yanaşmadığı gündeme gelmişti. Kruse sözleşmesini tek taraflı feshetmiş, Fenerbahçe de Alman futbolcu aleyhine dava açacağını açıklamıştı.

KRUSE AYRILIĞININ PERDE ARKASINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...