Fenerbahçe'den genç yetenek hamlesi!

Gelecek sezon için planlamalar yapan Fenerbahçe, genç oyuncularla ilgili harekete geçti. Ali Koç ve yönetimi, özellikle altyapıyla ilgili radikal kararlar aldı. İsmail Yüksek gibi genç yeteneklerin takıma kazandırılması formülü devrede. Fenerbahçe'nin yeni hamlesi...
15 Mayıs 2020 11:50- Son Güncelleme - 15 Mayıs 2020 11:55
Google news abonelik

BARIŞ ŞEHİRLİOĞLU/AJANSSPOR

Fenerbahçe yeni sezon ile birlikte öze dönecek. Başkan Ali Koç kulübün başına gelirken en önemli vaatlerinden biri altyapıda atılım yapmaktı. Ancak; Başkan Koç'un görevlendirdiği isimler beklenen başarıyı sağlayamadı. Sarı-lacivertli kulüp adından söz ettirecek yeni altyapı sistemi kurmak için kolları sıvadı…

Bazı eski futbolcular kulüpte görev alacak

Sportif direktörlük koltuğuna Emre Belözoğlu'nun geçmesiyle birlikte ilk etapta bazı eski futbolcular kulüpte görev alacak.

Hedefte genç yetenekler var

Altyapıya büyük önem verecek olan sarı lacivertliler başka takımlarda oynayan genç oyuncuları da bularak kulübe kazandıracak.

Altyapıda tecrübeli bir isim olacak

Altyapıda tecrübeli bir isim olacak

Yerli isimlerle geleceğini oluşturmaya çalışacak olan Fenerbahçe altyapının başına tecrübeli bir teknik adam getirecek.

İsmail Yüksek ile ilk atılım yapıldı

Yeni sezon başlamadan Fenerbahçe Gölcükspor'dan İsmail Yüksek'i alarak genç yetenekleri takıma kazandırmada ilk atılımı yaptı.

Fenerbahçe'nin listesinde kimler var?

Yurt içinde genç isimleri tarayan Fenerbahçe yetkililerinin listesinde Altınordu'dan Ravil Tagir Bucaspor'dan Barış Sungur, Altay'dan Cenk Özkacar olmak üzere birçok isim yer alıyor.

Kiradan dönecek futbolcular

Kiradan dönecek futbolcular

Fenerbahçe'de kiraya verilen isimlerden bazıları yeniden takıma kazandırılacak. Okan Turp Bandırmaspor’dan, Batuhan Yılmaz Modafen’den, Abdülcebrail Akbulut Büyükşehir belediyesi Erzurumspor’dan, Oğuz Kağan Güçtekin de Çaykur Rizespor'dan kiradan dönecek isimler arasında bulunuyor.

Gözler Ömer Faruk Beyaz'da

Fenerbahçe'de gözler özellikle Avrupa kulüpleri tarafından da izlenen 17 yaşındaki Ömer Faruk Beyaz da olacak.

Onlar Fenerbahçe'nin geleceği...

Sarı-lacivertlilerin altyapısından yetişen genç yetenekleri Muhammed Gümüşkaya, Oytun Özdoğan, Deniz Yılmaz, Cenk Alptekin, Ertuğrul Çetin ve Ömer Çakı da kulübün gelecekleri arasında gösteriliyor.