Fenerbahçe, Alanyaspor Maçı Anında Açıklama Yaptı

Ali Bozkurt
19.03.2023 - 21:20 | Son Güncellenme: 19.03.2023 - 21:26

Fenerbahçe, Alanyaspor maçındaki hakem kararları ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bulundu. Sarı-Lacivertliler, sisteme tepki verdi. Detaylar...

AJANSSPOR HABER

Fenerbahçe, Corendon Alanyaspor maçı devam ederken yaptığı açıklamayla adeta isyan etti. Rossi'nin ofsayt gerekçesiyle VAR'dan iptal edilen golündeki çizgiler tartışma yarattı. Fenerbahçe de bunun üzerine sosyal medyadan açıklama yaptı. Sarı lacivertililer, "Sisteminiz sizin olsun" derken, mücadeleyi bırakmayacağını da vurguladı.

''Sisteminize yazıklar olsun''

Alanyaspor ile karşılaşan Fenerbahçe, sosyal medya hesabından 'Sisteminize yazıklar olsun' başlıklı paylaşımda bulundu. Sarı-lacivertliler açıklamasında, "Sezonun 26. haftası itibarıyla 'Bir daha olmaz' dediğimiz her şeyin bıkmadan ve yılmadan daha da vahimini yaşatıyorsunuz, milyonların gözü önünde Fenerbahçe’yi doğruyorsunuz! Çizgileri belirsiz, kararları tanımsız her bir hamleniz ve adımınızla, verilen verilmeyen kartlarınızla, VAR’ınızla, hakeminizle görüyoruz ki Fenerbahçe’nin yakasını bırakmayacaksınız! Türk futbolunun içinde bulduğu bu sisteme ve bu rezalette payı olan herkese yazıklar olsun! Sisteminiz sizin olsun! Biz mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz!" ifadelerini paylaştı.

Senin için hazırladığımız haberler