Fenerbahçe'den Joao Pedro açıklaması

Feride Kara
01.12.2022 - 18:45 | Son Güncellenme: 01.12.2022 - 18:59

Fenerbahçe, Rayo Vallecano ile yapılan hazırlık maçında sakatlanan Joao Pedro'nun hem dizinde hem de bileğinde yoğun ödem ve travma tespit edildiğini açıkladı.

Fenerbahçe, Joao Pedro’nun hem dizinde hem de bileğinde yoğun ödem ve travma tespit edildiğini, tedavisine başlandığını ve ödem giderildikten sonrasında yapılacak ayrıntılı tetkikler sonrası durumun netlik kazanacağını açıkladı.

Fenerbahçe'den açıklama

Dün akşam Rayo Vallecano ile oynanan hazırlık maçında sakatlanan Profesyonel Futbol A Takımı Oyuncularımızdan Joao Pedro'nun elde edilen bulgular çerçevesinde hem dizinde hem de bileğinde yoğun ödem ve travma tespit edilmiştir. Tedavisine hemen başlanan oyuncumuzun durumu ödemin giderilmesi sonrasında ilerleyen günlerde yapılacak ayrıntılı tetkikler sonrası belli olacaktır.

Çok sert bir müdahale ile sakatlandı

Fenerbahçe Rayo Vallecano maçında Joao Pedro ceza sahası içinde tam vuruşunu yapacakken Mumin'in müdahalesiyle yerde kaldı. Mumin'in Joao Pedro'nun ayak bileğine yaptığı müdahale sonrası İtalyan oyuncunun ayak bileğinin döndüğü ve dizinde bir sakatlık oluştuğu görülmüştü. Pedro oyundan sedye ile çıkmış takım arkadaşları ise oyuncuyu yalnız bırakmamıştı. 

Senin için hazırladığımız haberler