Fenerbahçe'den Mert Hakan Yandaş kararı! Sözleşme...

Akın Ungan
11.06.2024 - 18:00 | Son Güncellenme: 11.06.2024 - 18:08

Fenerbahçe'nin tecrübeli orta sahası Mert Hakan Yandaş'ın geleceği belli oldu. Fenerbahçe yönetimi, Mert Hakan'ın sözleşmesi hakkında kararını verdi.

Fenerbahçe'den Mert Hakan Yandaş kararı! Sözleşme...

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe, iç transferde harekete geçti. Bu sezon sonu sözleşmesi biten Mert Hakan Yandaş hakkında karar verildi.

Mert Hakan Yandaş ile anlaşma sağlandı

Fanatik'te yer alan habere göre Ali Koç yönetimi, Mert Hakan Yandaş ile masaya oturdu. Taraflar yeni sözleşme konusunda anlaşma sağladı.

Kontrat süresi belli oldu

Mert Hakan Yandaş ile görüşülen yeni kontratın süresi de belli oldu. Tecrübeli orta saha ile 2 yıllık sözleşme imzalanması kararlaştırıldı.

İlgini Çekebilir
İşte Fenerbahçe'nin Oğuz Aydın için Alanyaspor'a yaptığı teklif!
Habere Git

Acun Ilıcalı kalacağını söylemişti

Fenerbahçe'de tekrar başkan seçilen Ali Koç'un yönetim listesinde yer alan Acun Ilıcalı, daha önce yaptığı açıklamada Mert Hakan Yandaş'ın kalacağını söylemişti. Sports Digitale'e konuşan Ilıcalı, "Mert Hakan Yandaş ile yeni sözleşme konusunun konuşuldu. Mert Hakan Yandaş kalacak gibi düşünüyorum" dedi.

Mert Hakan Yandaş'ın performansı

Bu sezon Fenerbahçe formasıya 27 maça çıkan Mert Hakan Yandaş, 1144 dakika süre aldı. 29 yaşındaki futbolcu, bu karşılaşmalarda 3 gol ve 6 asistlik performans sergiledi.

Senin için hazırladığımız haberler