AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu geri dönüyor

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 16 Ara 2021 - 18:26 / Son Güncelleme : 16 Ara 2021 - 19:21

Sarı lacivertlilerin Ukrayna temsilcisi Zorya'ya kiraladığı Allahyar Sayyadmanesh ara transfer sezonunda geri döneceğini açıkladı.

Ukrayna basınına verdiği röportajda kiralık sözleşmesinin sona erdiğini ve Fenerbahçe'ye döneceğini söyleyen Allahyar "Kiralık sözleşmem sona erdi ve Fenerbahçe'ye Zorya Luhansk'ta şu ana kadar kariyerimin en iyi aşamasını geçirdiğimi düşünüyorum. Gelişim için çok şey yapıldı. Kulüpte benim için her şey yolunda gitti." dedi. 

Tüm seçenekleri değerlendireceğim  

Allahyar Sayyadmanesh, "Şu anda ileriyi düşünmek için erken. Bakalım Ocak'ta neler olacak. Tüm seçenekleri değerlendireceğim." ifadelerini kullandı. 

Bonservisi için taraftar para topluyor

Geçtiğimiz günlerde Zorya taraftarı oynadığı futbol ile kendisine hayran bırakan Allahyar için kampanya başlatmıştı. Zorya, Allahyar'ın bonservis ücretinin 3.5 milyon euro olmasından dolayı, bu meblayı ödeyemeyecek. Kulübün  Allahyar için maksimum ödeyebileceği rakamın 2.5 milyon euro olduğu ve arada 1 milyon euroluk boşluğun olduğu kaydedildi. Zorya taraftarlarının da 1 milyon euroyu ödemek için aralarında para toplamaya başladığı aktarıldı.