Fenerbahçe'ye bir Fransız daha mı?

14.06.2017 - 09:50 | Son Güncellenme: 14.06.2017 - 09:50

Fenerbahçe’nin ilk tercihi Meksika’da mutsuz olan Gignac. Eğer olmazsa serbest kalan Ganalı Gyan diğer alternatif.

VALBUENA transferini sonuçlandıran ve Dirar ile Kameni'yi bitirmek üzere olan Fenerbahçe forvet transferi için de girişimlerine başladı. Sarı-Lacivertliler'in ilk tercihi Meksika'nın Tigres UANL takımında oynayan Gignac. Tigres ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan Fransız yıldızın Avrupa'da bir takıma transfer olmak istediği bu nedenle Fenerbahçe'ye gelmeyi çok istediği öğrenildi.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR
31 yaşındaki Fransız yıldız geçmiş dönemlerde de Fenerbahçe'de gündeme gelmiş ama transferi bir türlü gerçekleşememişti. Transferde Fransız pazarına yönelen Fenerbahçe'nin bu nedenle Gignac transferi üzerine yoğunlaştığı belirlendi. Fenerbahçe'nin Meksika kulübüne düşük bir bonservis bedeli önerdiği görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

GYAN FENER'E GELMEYE HAZIR
Fenerbahçe Yönetimi, Gignac'ın transferinde sorun çıkması halinde bonservisi elinde olan Asamoah Gyan'a yönelecek. Çin'den Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al Ahli takımına transfer olan Ganalı oyuncu bu ay serbest kaldı. 31 yaşındaki Gyan'ın Fenerbahçe'nin teklifine sıcak baktığı ve Sarı-Lacivertli kulüpten haber beklediği ifade edildi. Fenerbahçe Yönetimi, Gignac'ın transferini kısa sürede bitiremezse Gyan'ı renklerne katmaya çalışacak.. (Takvim)

Senin için hazırladığımız haberler