Sir Alex Ferguson'ın Paul McGrath'a Yaptığı Teklif Ortaya Çıktı

Ali Bozkurt
22.03.2023 - 18:04 | Son Güncellenme: 22.03.2023 - 18:17

Premier Lig devi Manchester United'ın efsane teknik direktörü Sir Alex Ferguson'ın eski stoperi Paul McGrath'a yaptığı teklif gündeme geldi. Detaylar...

AJANSSPOR HABER

Manchester United ve İrlanda Milli Takımı'nın eski stoperi Paul McGrath, Kırmızı-Şeytanlardan ayrılmadan önce eski teknik direktör Sir Alex Ferguson'ın kendisine futbol bırakması için teklif ettiği parayı açıkladı. Detaylar...

''Futbolu bırakmanı istiyoruz''

İngiliz basınından The Telegraph'a konuşan McGrath, Sir Alex Ferguson'ın kendisine yaptığı teklifi açıklandı. Eski savunma oyuncusu,  "Beni odasına çağırdı ve sadece 'Futbolu bırakmanı istiyoruz' dedi.

''100 bin pound verdi''

Teklifin içinde emekli olması için verilen paraya değinen Paul McGrath, ''Emekli olmam ve İrlanda'ya dönmem için 100 bin pound ödemeye hazır olduklarını söyledi. Bu teklifi düşündüm çünkü o zaman 100 bin Pound büyük bir paraydı" dedi.

''Teklifi kabul etmedim''

McGrath, açıklamasında ''Gelen teklifi kabul etmedim ve futbol kariyerime devam ettim'' diyerek devam etti. Eski savunma oyuncusu Machester United'dan ayrılarak Aston Villa'ya transfer olmuştu.

1998'te futbolu bıraktı

Paul McGrath, futbol kariyerini 1997/98 sezonunda Sheffield United formasıyla sonlandırdı. Eski savunma oyuncusu futbol kariyerini sonlandırdıktan sonra teknik direktörlük kariyerine giriş yapmadı. Son zamanlarda ise Premier Lig maçlarını yorumlamakta.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler