Fernando: “Benfica iyi ve kaliteli bir takım”

13 Şubat 2019 18:18- Son Güncelleme - 13 Şubat 2019 18:18
Google news abonelik

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Fernando, UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda karşılaşacakları Benfica maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Fernando, şöyle konuştu:

"Yarın çok güzel bir maç olacak. Biz de Benfica maçı için en iyi şekilde analizimizi yaptık. Zor bir maç olacak. Kendi gücümüzü de biliyoruz. İyi bir sonuçla ayrılacağız.

Bizim oyun mantalitemiz geriden oyun kurmaya yönelik. Böyle stoperlerin olması bizim için avantaj. Yarın da iki stoperimizin de oyun kurması bize yardımcı olacaktır.

Yarın bizi çok önemli bir maç bekliyor. Sadece benim için değil bütün takım için ekstra motivasyon var. Yarın taraftarımızla beraber güzel bir maç geçirmek istiyoruz.

Mutlaka zor geçecek. Benfica kaliteli bir takım ama biz neler yapabileceğimizi biliyoruz. Bizim en büyük artımız muhteşem taraftarla birlikte mücadele etmek olacak. En iyi sonucu almak istiyoruz.

Benfica'nın aldığı ciddi bir skor. Benfica bu skordan bağımsız olarak kaliteli bir takım. Felix iyi bir performans gösteriyor ama sadece o değil başka tehlikeli oyuncuları da var. Tedbirlerimizi alacağız.

Şu anki durumlara bakılırsa Porto biraz daha önde görünüyor ama kimse Benfica'yı küçümsemesin. Şu anda da iyi bir dönem geçiriyorlar. Biz de çıkıştayız ve bunu yarın yansıtmak istiyoruz."

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!