Feyyaz Yazıcı üst üste 5. kez şampiyon oldu

9 Aralık 2017 15:56- Son Güncelleme - 9 Aralık 2017 15:56
Google news abonelik
 

Antalya’da düzenlenen 2018 Türkiye Büyükler Judo Şampiyonası’nda ağır sıklette mücadele eden Milli Judocu Feyyaz Yazıcı rakiplerine puan vermeden üst üste 5. kez şampiyon oldu.


İlk turu bay geçen İstanbul Büyükşehir Belediye Spor judocusu Feyyaz Yazıcı ikinci tur, çeyrek final, yarı final karşılaşmalarında rakiplerini Ipponlayarak (tuş) adını finale yazdırdı.

Nefes kesen mücadeleye sahne olan final karşılaşmasında ise milli judocu Feyyaz Yazıcı uzatmada maçı kazanarak altın madalyanın sahibi oldu.
 
 

Video - Milli Judocu Feyyaz Yazıcı Ailelere Seslendi

 Maç sonrası duygularını paylaşan olimpik sporcu Feyyaz Yazıcı “Zorlu bir şampiyonaydı. Zor geçeceğinin farkındaydım. Bu bilinçle hazırlandım ve şampiyonluğa ulaştım. Benim için her şampiyonluk yeni beyaz bir sayfa demek. Bugün şampiyon oldum. Yarın yepyeni bir gün ve beyaz bir sayfa benim için yeni başarılara yeni şampiyonluklara odaklanmış durumdayım. 2018’in benim yılım olacağını hissediyorum” dedi.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!