Fikret Orman: "Çok ayıp ettiler"

10 Ocak 2020 12:21- Son Güncelleme - 10 Ocak 2020 12:21
Google news abonelik
Fikret Orman: "Çok ayıp ettiler"

İbra kararını değerlendiren Beşiktaş eski Başkanı Fikret Orman, "Yaşananlar çok ayıp. Açıkçası çok üzüldüm. Ağabey dediğim, hatta bana bir şey olsa ailemi bile emanet edebilecek kadar kendime yakın gördüğüm bir insanın yaptığı bu ibra işi beni çok üzdü" dedi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin dün gerçekleşen genel kurulda, 01.06.2018 - 31.05.2019 dönemiyle ilgili olarak 305 milyon 711 bin 408 TL tutarındaki zarar nedeniyle eski başkan Fikret Orman yönetimini oybirliğiyle ibra edilmedi.

Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki Beşiktaş Yönetimi’nin, eski başkan Fikret Orman’a dava açması konusunda görüş birliğine varıldı.

ORMAN: "ÇOK AYIP ETTİLER"

Alınan karara Beşiktaş eski Başkanı Fikret Orman'dan tepki geldi.

Milleyet'e konuşan Orman, şu ifadeleri kullandı:

"Aslında Türkiye’ye ay sonu dönmeyi düşünüyordum ancak ibra konusu nedeniyle 22-23 Ocak gibi gelmeyi planlıyorum. Yaşananlar çok ayıp. Açıkçası çok üzüldüm. Ağabey dediğim, hatta bana bir şey olsa ailemi bile emanet edebilecek kadar kendime yakın gördüğüm bir insanın yaptığı bu ibra işi beni çok üzdü. İstanbul’a dönünce geniş bir basın toplantısı düzenlemeyi düşünüyorum."

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 8