AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Flamengo - River Plate (Canlı Skor)

İlk Yayınlanma : 23 Kas 2019 - 17:21 / Son Güncelleme : 23 Kas 2019 - 22:06

Flamengo River Plate maçı canlı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz. Güney Amerika futbolunun 1 numaralı organizasyonu olan Libertadores Kupası finalinde Brezilya'dan Flamengo ile River Plate karşı karşıya geliyor. Bu maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler ise şifresiz yayın arayışı içerisinde. S Sport ve S Sport Plus'tan canlı izlenecek maçın canlı simülasyonu haberimizde.

Flamengo - River Plate (Canlı Skor)

Flamengo River Plate maçı hangi kanaldan canlı izlenecek? Güney Amerika futbolunun en büyüğü belli oluyor. Geçen sezonun da şampiyonu olan Arjantin ekibi River Plate ile Brezilya temsilcisi Flamengo karşı karşıya geliyor. Bu maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler yayın arıyor. Karşılaşmanın şifresiz yayını var mı? Güney Amerika'nın Şampiyonlar Ligi Copa Libertadores'te şampiyon River Plate - Flamengo maçıyla belli oluyor. S Sport ve S Sport Plus'tan canlı izlenecek maçın canlı simülasyonu haberimizde.

Flamengo - River Plate (Canlı Skor)

Live Match Tracker 3.0

 

 

 

Kurtarıcı İsa, Flamengo formasını giydi!

Flamengo ile River Plate arasında bu gece 23:00'da oynanacak Copa Libertadores 2019 finalinde Flamengo'ya destek olmak için Rio'daki Kurtarıcı İsa heykeline adidas Brezilya tarafından Flamengo forması giydirildi.

Karşılaşmanın yayıncısı ise Türkiye'nin Premier spor kanalı S Sport ve S Sport Plus.