Survivor'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu! İşte o sürpriz isim ve sms sıralaması...

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2 Haziran Salı 15. Hafta Ünlüler SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 95. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. Ünlüler Takımı adayları Yunus Emre, Sercan, Elif ve Aycan olmuştu. Yarışmadan elenecek isim Survivor Ünlüler Gönüllüler 2 Haziran Salı 15. Hafta Ünlüler SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Survivor sms sıralaması haberimizde.
2 Haziran 2020 13:37- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 21:12
Google news abonelik

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2 Haziran Salı Ünlüler sms sıralaması Acunn.com video izleyin. Fenomen yarışmada veda konseyi zamanı! Sevilen yarışmanın 95. yeni ve son bölümünde adaya bir yarışmacı veda edecek. Adaylar, Elif Sercan Yunus Emre ve Aycan oldu. Ünlüler Takımı kim elendi adaya kim veda etti sorusuna ise 2 Haziran Survivor sms sıralaması cevap verecek. SMS sıralaması ise Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Peki Survivor’dan kim elendi? Acunn.com Survivor sms sıralaması video izleyin...

2 HAZİRAN SALI SURVIVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLER SMS SIRALAMASI - ACUNN.COM VİDEO

Survivor’ın 95. yeni ve son bölümü bu gece TV8’de ekranlara geldi. Ünlüler Takımı SMS sıralaması ve halk oylamasına göre adadan elenen isim de belli oldu. SMS sıralaması, Acunn.com’da yer alan videoda yayınlandı. Ünlüler, daha önce oynanan dokunulmazlık oyunları kaybetmiş ve takım olarak aday olmuştu.

Sevilen yarışmada bayram haftası özel programlarında ada konseyi yapılmamış ve eleme haftası gerçekleşmemişti. Ancak Ünlüler ve Gönüllüler, bayram haftası öncesi iki dokunulmazlık oyunu; bayram sonrası iki dokunulmazlık oyunu oynamıştı. Gönüllüler, müthiş bir performans sergileyerek dört dokunulmazlık oyununu da kazanmayı başarmıştı. Bu gelişme üzerine, ada konseylerinde Ünlüler Takımı birbirini yazmak durumunda kalmıştı. 

SURVIVOR'DAN KİM ELENDİ?

Ünlüler Takımı ada konseyinde ilk adaylar Yunus Emre ve Elif olmuştu. Gergin geçen ada konseylerinin ardından Ünlüler diğer dokunulmazlıkları kaybedince sırasıyla iki aday daha çıkarmak zorunda kaldı. Adaylardan ilki Aycan Yanaç olurken; diğer aday ise Sercan Yıldırım oldu.

Dün akşam yayınlanan 95. bölümde Aycan Yanaç, adaya veda etti.

İŞTE SMS SIRALAMASI VE HALK OYLAMASI SONUÇLARI

Survivor 2020 15. hafta Ünlüler - Gönüllüler elenen yarışmacı ise sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. 2 Haziran Salı Ünlüler Takımı sms sıralaması, Acunn.com’daki videoda yer aldı. 

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2 Haziran Salı 15. Hafta Ünlüler SMS sıralaması Acunn.com video izle