AjanssporAjansspor uygulamasını indir

FLAŞ! Ben Arfa'nın menajerinden Türkiye açıklaması!

İlk Yayınlanma : 28 Haz 2017 - 18:25 / Son Güncelleme : 28 Haz 2017 - 18:25

FLAŞ! Ben Arfa'nın menajerinden Türkiye açıklaması!

AJANSSPOR - Fenerbahçe'nin gündeminde yer aldığı ileri sürülen Paris Saint Germain'in yıldız ismi Hatem Ben Arfa hakkında menajerinden flaş açıklamalar geldi

Fransız basınına konuşan Ben Arfa'nın menajeri Michel Ouazine, tecrübeli hücum oyuncusunun takımdan ayrılmak gibi bir düşüncesi olmadığını vurgulayarak, "1 sene daha sözleşmesi var ve onu ayrılmaya zorlayacak hiçbir şey yok. Hatem sözleşmesine saygı gösterecek. Şu anda bir ayrılık düşünülemez" ifadesini kullandı.

Türk takımlarıyla temasa geçmediklerini de söyleyen Ben Arfa'nın menajeri, "Türk kulüpleriyle bir temasımız yok. Aynı şey Nice için de geçerli, bir geri dönüş öngörülmedi. Eğer bir başarısızlık durumunda kalırsak, ya gardımızı düşürürüz ya da savaşırız. Hatem savaşacak" dedi.

Nantes Başkanı Waldemar Kita daha önce yaptığı açıklamada, "Ben Arfa ile halen ilgileniyoruz fakat o, gelecek sezon Türkiye'de oynayacak" demişti.

Nice Başkanı Jean-Pierre Rivère de "43 ile 45 milyon euro arasında bir bütçemiz var. Mario Balotelli ve Ben Arfa'yı aynı takımda oynatacak finansal araçlara sahip değiliz. Hatem Paris Saint Germain'e ait. Ona ne olacağını bilmiyorum. Onu istemediğimden değil ancak finansal olarak bu transfer akla yatkın değil" ifadesini kullanmıştı.

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)