FLAŞ! Beşiktaş, İtalya'dan hangi futbolcuyu transfer etmek istiyor?

22 Ağustos 2018 15:29- Son Güncelleme - 22 Ağustos 2018 18:29
Google news abonelik

İtalyan gazeteci Lorenzo Di Caprio, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

Beşiktaş'ın transfer listesindeki 10 numarayı açıklayan Di Caprio, "Türkiye'den Beşiktaş ve Trabzonspor, Torino'dan Adem Ljajić ile ilgileniyor. İtalya'da transfer döneminin kapanmasının ardından Torino futbolcuyu satmaya sıcak bakıyor. Müzakareler yok, iki kulüp Torino Sportif Direktörü'ne futbolcunun şartlarını sordu." dedi.

Beşiktaş'ın transferdeki şansını değerlendiren Lorenzo Di Caprio, "Beşiktaş diğer adaylara göre daha şanslı demek kolay değil. Galatasaray, Andre Silva'ya talip olmuştu ama bu işin de kesin olarak Galatasaray adına olacağını düşünmemiştim. Galatasaray orada iyi bir opsiyondu. Aynısını şimdi Beşiktaş için söyleyebilirim. Şu an itibari ile bakarsak Spartak Moskova'dan gelen teklifin daha cazip olduğunu söyleyebilirim. Bu hafta Beşiktaş daha yoğun ilgi gösterirse durum değişebilir." dedi.

Lorenzo Di Caprio'nun diğer açıklamaları şu şekilde:

Adem Ljajić'in Beşiktaş'a transfer olması durumunda başarılı olacağını düşünüyorum.

Adem Ljajić'in bonservis bedeli ne kadar?

Oyuncunun bonservis bedeli 10 milyon Euro. Fakat 6-7 milyon civarına Beşiktaş teklif yapabilir. Bunun daha altında olacağını düşünmüyorum.

Biri trivela mı dedi? İşte o mükemmel gol!