Flaş! Galatasaray'da vaka sayısı 5'e yükseldi

Son dakika Galatasaray haberleri... TFF Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, yapılan testler sonucunda Omar Elabdellaoui ve Ryan Babel'den sonra 3 oyuncunun daha koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve vaka sayısının 5'e yükseldiğini açıkladı. İşte detaylar...
17 Kasım 2020 09:53- Son Güncelleme - 17 Kasım 2020 09:57
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray 3 futbolcunun daha koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı. Bu isimlerden birinin Arda Turan olduğu ortaya çıktı. 

 

Vaka sayısı 5'e yükseldi

Kulüpten yapılan açıklamada, "Milli takım arası sonrası Galatasaray Futbol takımı oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için sponsor hastanelerimiz Medical Park ve Liv Hospital’ın katkılarıyla dün yapılan Covid 19 PCR testleri sonuçlanmış ve 3 oyuncumuzun test sonucu pozitif çıkmıştır.

Oyuncularımızın tedavi protokolü ve karantina süreci başlatılmıştır.

Milli takımlarında yapılan tetkiklerde sonuçları pozitif çıkan 2 oyuncumuzla beraber Covid 19 vaka sayımız 5 olmuştur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadesi kullanıldı.

Bilindiği üzere Norveç Milli Takımı'nda yer alan Omar Elabdellaoui ve Hollanda Milli Takımı'nda bulunan Ryan Babel'in koronavirüs test sonuçları pozitif çıkmıştı.

Arda Turan resmen açıkladı!

Arda Turan, Instagram hesabından pozitif vakalardan birinin kendisi olduğunu açıkladı. 

Yıldız futbolcu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Dün yapılan Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır. Hastanede tedavi ve izolasyon altındayım. En kısa zamanda görüşmek üzere."