Flaş iddia! Florin Andone'nin sözleşmesi donduruluyor mu?

13 Kasım 2019 14:54- Son Güncelleme - 13 Kasım 2019 11:58
Google news abonelik

TFF Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da Radamel Falcao'nun yokluğunda gösterdiği performansla alkış alan Florin Andone'nin sakatlığı şok etkisi yarattı.

Gaziantep maçında dizinden ağır bir sakatlık geçiren Rumen yıldızla ilgili doktorların, "En erken mart başında dönecek" raporu verdiği öğrenildi.

Sezonu bile kapatabilir!

Sezonu bile kapatabilir!

Hatta Andone'nin sezonu kapatma ihtimali bile olduğu iddia edildi. Bu gelişme üzerine Fatih Terim'in, "Maksimum 1-2 ay için Andone'yi kadroda tutamayız" dediği belirlendi.

Brighton'a teklif yapılacak

Brighton'a teklif yapılacak

Ameliyat sonrası sağlık kurulu ile toplantı yapılacağı öğrenildi. Eğer tablo değişmezse yönetim Brighton kulübü ile kiralık anlaşmasının iptalinin masaya yatırılacağı ifade ediliyor

Sözleşmesi dondurulabilir

Eğer İngilizler olumsuz yanıt verirse bu kez Andone'nin sözleşmesinin dondurulması gündeme gelebilir. G.Saray, Rumen yıldızın yerine yeni bir forvet transferi için harekete geçecek.

Ortaya koyduğu mücadeleci futbolla taraftarların gönlünde taht kuran Florin Andone dün bir mesaj yayınladı. Rumen yıldız, "Burada daha işim bitmedi. En kısa sürede döneceğim" dedi. Galatasaray formasıyla 9 resmi maça çıkan Florin Andone 2 gol atarken, asist yapamadı. (Takvim)