Flaş iddia! O isimler Fenerbahçe'den ayrılıyor!

1 Kasım 2017 09:54- Son Güncelleme - 1 Kasım 2017 09:54
Google news abonelik

Fenerbahçe'de Skrtel’in Newcastle’la, Fernandao’nun Bursaspor’la, Aatıf’ın da Sivasspor’la anlaştığı için Kayserispor maçının 21 kişilik kadrosuna alınmadığı iddia edildi.

Galatasaray’ın Trabzon deplasmanında 3 puan kaybettiği haftada Fenerbahçe, Kayseri karşısında 2 puan bırakırken herkes bir detayı gözden kaçırdı… takımının tüm forvetlerinden daha fazla gol atan Skrtel'in Volkan ve Erten’le çift kaleci olan kadroda olmadığı gece 21 kişilik kadroda iki isim daha yoktu. Kocaman, Yiğithan’ı Oğuz Kaan’ı ve Ahmethan’ı kadroda tutarken, Fernandao ve Aatıf’ı da yine kadroya almadı. 

Skrtel’in Newcastle’la, Fernandao’nun Bursaspor’la, Aatıf’ın da Sivasspor’la anlaştığı için 21 kişilik kadroya alınmadığı iddia edildi. Kocaman’ın bu üç oyuncunun yerine oyuncu alınması için talimat verdiği yönetimin de yeni alınacak oyunculara yer açabilmek için bu oyuncuların gitmesine izin verdiği de yine gelen bilgiler arasında. Kocaman; Aatıf ile Fernandao’nun sakat Skrtel’in ise hasta olduğunu Slovak oyuncunun iyileşmek için 2-3 gün daha ihtiyacı olduğunu açıkladı.

(Fotospor)

Saha göle döndü, hakem maçı oynatmaya devam etti