Flaş isim eleme adayı oldu! Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte cevabı!

Survivor 3 Mayıs Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 65. bölüm dün ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 65. bölüm 3 Mayıs Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? İşte detaylar…
3 Mayıs 2020 21:18- Son Güncelleme - 3 Mayıs 2020 21:22
Google news abonelik

TV8’in ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler bugün akşam 65. bölüm ile ekranlara geldi. Eleme adayı çıkarmak istemeyen iki takım kozlarını dokunulmazlık oyununda paylaştı. Peki Survivor 3 Mayıs Pazar Survivor eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Büyük finale haftalar kala eleme adayı çıkarmak istemeyen takımlar için dokunulmazlık oyunu nefesler kesiyor. Akıllarda ise 3 Mayıs Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı Ünlüler mi Gönüllüler mi sorusu var. İşte detaylar…

ACUN ILICALI AÇIKLADI! DOKUNULMAZLIK ÖNCESİ...

Survivor 2020’nin 3 Mayıs Pazar günkü bölümü TV8 ekranlarındaydı. Acun Ilıcaı, dokunulmazlık oyunu öncesi tablo - resim görevi kazananını ve yeni görev oyununu açıkladı. Öte yandan yeni görev oyununun ödülü ne sorusu da yanıt buldu.Tablo - resim yarışmasının kazananı Gönüllüler Takımı oldu.

Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu öncesi Ünlüler ve Gönüllüler'in yeni görevini de açıkladı. Yarışmacılar, ünü bir şarkının sözlerini tekrardan yazacak. Kazanan takım ise cheesecake yiyecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNUN KİM KAZANDI? (3 MAYIS PAZAR)

Survivor’ın 65. bölümü 3 Mayıs Pazar günü TV8 ekranlarında izledi. 64. bölümde dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetmiş ve aday olarak Berkan çıkmıştı. 65. bölümde oynanan dokunulmazlık oyununun seçme avantajının kazanan ekip gönüllüler oldu. 

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde iki takım dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Gönüllüler takımından Nisa'nın dokunulmazlık oyununda yer alamayacağı açıklandı. Her iki takım da dokunulmazlığı kazanıp akşama yapılacak ada konseyini rahat geçirmek isterken eleme adayı da çıkarmak istemiyordu. Sayıca azalan takımlar, oyunda sürekli şekilde parkura çıkmak zorunda kalıyor ve önceki oyunlara göre daha çok efor sarf etmek zorunda kalıyorlardı. Gönüllüler oyunun başında skorda üstünlüğü ele geçirse bile Ünlüler takımı geriden gelip yetişti ve skoru ilk olarak 5-5'e getirdi. Daha sonra üstünlüğü ele geçirdi ve skoru 9-6 yaptı.

Sonraki iki oyunu alan Gönüllüler, skoru 9-8'e getirdiler. Son oyunda ise Ünlülerden Ersin ile Gönüllülerden Cemal Can parkura çıktı. Ersin atışlardaki başarısını bir kez daha gösterdi. Ve takımına dokunulmazlık oyununu kazandırdı. Ve Survivor'da ilk dokunulmazlığı 10-8 skorla kazanan takım ünlüler oldu.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIM...

Survivor’ın 65. bölümü 3 Mayıs Pazar günü TV8 ekranlarında izledi. 64. bölümde dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetmiş ve aday olarak Berkan çıkmıştı. 65. bölümde oynanan dokunulmazlık oyununun seçme avantajını kazanan ekip gönüllüler oldu. 

Yarışmanını final turunda ise Yasin, Ersin'i mağlup etti ve oyunu Gönüllüler Takımı 10-5 kazandı.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler Takımı ada konseyinde bir arkadaşlarının ismini yazmak durumunda kaldı. Oylama sonucu Berkan’dan sonra ikinci eleme adayı Ünlüler Takımı’ndan Mert oldu.