AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek'in Ekibinde Ayrılık!

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 20 May 2022 - 00:22 / Son Güncelleme : 20 May 2022 - 00:29

Galatasaray'da Başkan adayı olan Dursun Özbek'in listesinde ayrılık yaşandı. Listenin yıldızı Erden Timur, Dursun Özbek ekibinden olaylı şekilde ayrıldı.

Burhan Can TERZİ - AJANSSPOR

Galatasaray'da Başkan adaylarından Metin Öztürk'ü de ekibine dahil ederek adaylığını duyuran Dursun Özbek cephesinde flaş bir ayrılık yaşandı.

Erden Timur olaylı ayrıldı

Metin Öztürk ile Dursun Özbek birleşmesi bazı kesimlerce büyük sevinç yaratmış, çok güçlü bir liste beklentisine girilmişti. İlk olarak Spor Gecesi programında söylenen olayda listenin yıldızı Erden Timur ile Dursun Özbek olaylı bir şekilde ayrılık yaşadı.

İşte olayın detayları

Burak Elmaz kurullarında yer alan Barış Nane ve Ali Ramazanoğulları'nı yanına alan Erden Timur, basketbol ve liste planlamasıyla ilgili Dursun Özbek'in ofisine gitti. Metin Öztürk ekibinden rahatsızlıklarını bildiren Barış Nane ve Ali Ramazanoğulları'na sert çıkan Özbek, 'siz ne olsun istiyorsunuz' dedi. Tartışma sonrası Erden Timur ayrılma kararı aldı.

Ali Yüce ve Eray Yazgan seçime girmeme kararı aldı

Listenin gözdelerinden Ali Yüce de seçime girmeme kararı aldı ama kendisine yoğun bir baskı var. Bir diğer isim Eray Yazgan'ın da durumu benzer.