Trabzonspor, Prosinecki ile görüşmelere başladı

Trabzonspor Robert Prosinecki haberleri... Teknik direktör Hüseyin Çimşir ile yollarını ayıran Trabzonspor, teknik direktörlük görevi için Robert Prosinecki ile mi görüşüyor? İşte detaylar...
31 Temmuz 2020 20:59- Son Güncelleme - 31 Temmuz 2020 21:04
Google news abonelik

Hüseyin Çimşir ile yollarını ayıran Trabzonspor, teknik direktör görevi için Kayserispor'u çalıştıran Robert Prosinecki ile görüşmelere başladı. 

Fanatik'te yer alan habere göre; Bu sezon şampiyonluğu Başakşehir'e kaptıran ve Ünal Karaman'dan sonra takımın başına geçen Hüseyin Çimşir'in de istifa ettiği Trabzonspor'da teknik direktör arayışları devam ediyor. Abdullah Avcı'yla da görüşen yönetimde bir grubun Robert Prosinecki isiminden yana olduğu öğrenildi. Taraflar ilk görüşmelerini de gerçekleştirdiler.

Trabzonspor'dan Robert Prosinecki bombası... Bu sezonki iyi performansına rağmen ligde Başakşehir'in gerisinde kalan Bordo Mavililer, hem kadroyu korumak hem de takımı tecrübeli bir hocaya emanet etmek istiyor.

 

Yönetim ikiye bölündü!

Yönetim ikiye bölündü!

Hoca arayışında sıkı çalışan yönetim ise bu konuda adeta ikiye bölündü. Bir taraf Abdullah Avcı'yı isterken diğer grup ise Robert Prosinecki'de ısrarcı. Abdullah Avcı'yla birçok konuda istişarede bulunan yönetim Hırvat teknik adamla da görüşmelere başladı.

 

1 milyon Euro istedi!

51 yaşındaki teknik adam görüşmelerde Trabzonspor'dan yıllık 1 milyon Euro talep etti. Yönetim de bu rakama sıcak bakıyor. Öte yandan Prosinecki'yle Hatayspor'un da irtibatta olduğu öğrenildi.