AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Florentino Perez'den Guti ve Figo'ya: O bir moron

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 16 Tem 2021 - 12:43 / Son Güncelleme : 16 Tem 2021 - 18:05

Real Madrid'te başkan Florentino Perez'in ses kayıtları çıkmaya devam ediyor. Bu kez, Luis Figo ve Guti Hernandez ile ilgili ses kayıtları basına sızdı.

Florentino Perez'den Guti ve Figo'ya: O bir moron

DIŞ HABER - AJANSSPOR

İspanya La Liga Santander ekiplerinden Real Madrid'te başkan Florentino Perez'in ses kayıtları ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kez, Luis Figo ve Guti Hernandez ile ilgili ses kayıtları basına sızdı.

"Guti bir moron"

El Confidencial sitesinin derlediği habere göre Perez, "Guti bir moron, o utanmaz biri. Kendisinin en büyük düşmanıdır. O o.... çocukları futbol oynamaktan bıkana kadar güzel futbol oynuyorduk. 

"En kötüsü Raul"

Figo soyunma odasını s...iyordu, o o.....çocuğu. O ve Raul Gonzalez en kötüsüydü. Zidane ise en iyisiydi. 

Hepsi, Cebrian (El Pais Başkanı), Contreras (yönetmen /laSextaTV), Roures (Mediapro başkanı), Luis Fernandez....Hepsi o.... çocuğu, ama sadece bugünden değil, doğdukları günden beri. 

"O bir sahtekar"

Michel (Real Madrid efsanesi), yerine oğlunu getirebilmek için Juan Mata'yı Castilla'dan kovdu. O bir sahtekar" dedi.

 

Mesut Özil hakkında

Florentino Perez ses kaydında Mesut Özil'le ilgili ise şu ifadeleri kullandı:

"Mesut Özil Madrid'e geldiğinde kız arkadaşını Milano'dan bir modelle değiştirdi. Sonra Jose Mourinho ona o modelin tüm Inter ve Milan kadrosuyla cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.

Özil geldiğinde 21 yaşındaydı, bir kız arkadaşı vardı ancak Madrid'i hemen keşfetti ve yaşam tarzını değiştirdi. Kız arkadaşını bıraktı, İtalyan modelle birlikte olmaya başladı. Özel jet kiralar, kız arkadaşıyla cinsel ilişkiye girer ve geri dönerdi."

Bilindiği üzere daha önce Perez'in kulübün efsane isimlerinden Iker Casillas ve Raul Gonzalez hakkında söyledikleri İspanyol basınında gündem olmuştu.