Florya'nın gözbebeği, personel satılmasını istemiyor

Galatasaray son dakika haberleri... TFF Süper Lig ekibi Galatasaray forması giyen ve takımdan ayrılması gündem olan Younes Belhanda’nın gitmesini Florya personeli hiç istemiyor. İşte detaylar...
2 Eylül 2020 13:17- Son Güncelleme - 2 Eylül 2020 13:21
Google news abonelik

Burhan Can TERZİ - AJANSSPOR

Galatasaray yönetiminin satış listesinin ilk sırasında olan Younes Belhanda’nın gitmesini Florya personeli hiç istemiyor

Galatasaray’a 2017 yazında transfer olan Younes Belhanda’nın, satışı bu transfer döneminde sarı-kırmızılı yönetiminin A planı oldu. Ancak yönetim Faslı futbolcuyu satamadığı gibi şu ana kadar beklediği teklifleri almayı da başaramadı. Yıldız oyuncu ise bu planlardan uzak çalışmalarına devam ederken, Galatasaray’dan ayrılmayı hiç ön sıraya koymadı.

İstanbullu oldular

Ailesiyle birlikte 3 yıldır İstanbul’da yaşayan Younes Belhanda artık bu şehre çok alıştı ve çocukları da Türkçe öğrendi. Küçük oğlu futbol okulunda top koştururken Florya’nın da neşesi oldu. 

Belhanda’nın küçük oğlu deknik direktör Fatih Terim’e "Dede" diye hitap ediyor. Yıldız oyuncu Florya’daki tüm personel tarafından da çok seviliyor. Alçak gönüllü ve içten davranışlarıyla herkesin sevgisini kazanan 10 numaranın satılmasını tesisteki kimse istemiyor.

Arda Turan, Galatasaray taraftarının tepkilerine cevap verdi! İşte o anlar