FOX TV canlı izle! (Fatih Portakal ile Fox Ana Haber)

Fox TV canlı izleyin… Koronavirüs vaka sayısı kaç oldu, vefat sayısı kaç? Bu soruların cevabı 9 Haziran Salı Fox Ana Haber’de olacak. Vatandaşlar, canlı TV izlemek için araştırmalarını yapıyor. Haberimizden Fatih Portakal ile Fox Ana Haber FOX TV canlı izleyebilirsiniz. Türkiye’de Koronavirüs salgını hakkındaki son gelişmeler merakla takip ediliyor. Canlı TV seyretmek için haberimize bakabilirsiniz.
9 Haziran 2020 18:05- Son Güncelleme - 9 Haziran 2020 18:09
Google news abonelik

9 Haziran Salı Fox Ana Haber canlı izle! Haberimizden FOX TV canlı izleyebilirsiniz… 9 Haziran Salı günü saat 19:00’da Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, Türkiye’de bugün koronavirüs vaka sayısı kaç oldu, vefat sayısı kaç gibi soruların cevabını verecek. Vatandaşlar canlı TV izle seyret araştırmaları yapıyor. Fox Haber canlı izlemek için detaylar haberimizde. Gün içerisindeki son dakika koronavirüs gelişmeleri bültende yer alacak. FOX TV canlı izle...

Türkiye'de son 24 saatte 989 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 19 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 171 bin 121, can kaybı 4 bin 711 oldu.

Son 24 saatte 3 bin 411 kişinin daha iyileşmesiyle Kovid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 141 bin 380 oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, konuyla ilgili paylaşımda, "Vaka sayısında, maske ve mesafe kuralına uyulması şartıyla önü kesilmesi kolay bir hareketlilik var." ifadelerini kullandı.

FOX TV CANLI İZLE

Spiker canlı yayında soyundu!