AjanssporAjansspor uygulamasını indir

FOX TV Maske Kimsin Sen? Canlı İzle - Reklamsız HD yayın

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 08 Oca 2022 - 19:00 / Son Güncelleme : 08 Oca 2022 - 19:05

Fox TV'nin sevilen programı Maske Kimsin Sen yeni bölümü merak edilmeye başlandı. Maske Kimsin Sen canlı izle, yeni bölüm izle ve hd donmadan izle gibi aramalar sürüyor.

AJANSSPOR PLUS

FOX TV'nin yeni eğlence programı olan Maske Kimsin Sen yeni bölümü ve eski bölümleri merak edilmeye başlandı. Maske Kimsin Sen? canlı izlemek için tüm detaylar haberimizde yer alıyor. İşte Maske Kimsin Sen hakkında tüm detaylar...

Maske Kimsin Sen?, 1 Ocak 2022 tarihinde FOX'ta yayımlanmaya başlayan, yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, sunuculuğunu Tansel Öngel'in, jüriliğini Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un, müzik direktörlüğünü ise Metin Özülkü'nün yaptığı yarışma programıdır. Orijinal formatı ilk olarak Güney Kore'de yayınlanan King of Mask Singer olan ve birçok ülkede Masked Singer adı ile yayımlanan şarkı yarışması programının Türkiye versiyonudur.

Maske Kimsin Sen? formatı nasıl?

Kendi alanlarında ünlü isimler, farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini sahnede ve sahne dışında gizli tutarak kendi sesiyle ikili ya da üçlü düellolar şeklinde birbirleriyle yarışarak şarkı söylüyor. Jüri üyeleriyle birlikte ekran başındaki izleyiciler ve gizlilik sözleşmesi imzalanan stüdyodaki seyirciler, yarışmacı için hazırlanan videoda verilen 3 doğru 1 yanlış olan ipucu paketi ve jüri üyelerinden sadece birinin soracağı soruya yarışmacının sesi bozularak vereceği cevap ile onun kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyorlar. Düellolar sonunda gösterdiği performansla stüdyodaki seyircilerden en az oyu alan yarışmacı, ilk önce potaya kalıyor. Son olarak potaya kalan yarışmacılar arasında yeniden yapılan oylama sonucu en az oyu alan yarışmacı, maskesini çıkarıp bu sefer şarkısını maskesiz bir şekilde söyleyerek yarışmaya veda ediyor.