AjanssporAjansspor uygulamasını indir

25 Ocak 2022 | Fulya ile Umudun Olsun canlı izle - FOX TV canlı yayın

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 25 Oca 2022 - 00:34 / Son Güncelleme : 25 Oca 2022 - 00:37

FOX TV'de ekranlara gelen Fulya ile Umudun Olsun programı merak konusu olmaya devam ediyor. Fulya ile Umudun Olsun canlı izle, tekrar izle, bipsiz izle gibi aramalar sürüyor. İşte detaylar...

AJANSSPOR PLUS

Fox TV programı Fulya ile Umudun Olsun merak konusu olmaya ve izleyicileri ekrana çekmeye devam ediyor. Yaşanan olayların çözülmesiyle birlikte heyecanla sonuçlarını bekleyen vatandaşlar Fulya ile Umudun Olsun programını izlemek için araştırmalar yapıyorlar. Fulya ile Umudun Olsun canlı izle ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Hayatın içinden hikayelerin ekrana aktarıldığı programda; tüm sorunlar taraflarıyla ortaya konuluyor. Ele alınan birçok konuda, olaylar birinci ağızdan masaya yatırılarak, çözüm yolları bulunuyor.

Fulya ile Umudun Olsun, 12 Temmuz 2021 tarihinden itibaren Fulya Öztürk'ün sunumuyla hafta içi her gün FOX'ta yayımlanan bir televizyon programıdır. Programda her türlü yardıma ihtiyacı olan herkese yardım eli uzatılmaktadır. 2 Aralık 2021 tarihinde programın sunucusu Fulya Öztürk'ün koronavirüs hastalığına ikinci kez yakalanması üzerine 9 bölüm kadar aynı zamanda programın psikoloğu olan uzman psikolog Esra Ezmeci tarafından sunulmuştur.