"Futbol bir daha asla aynı olmayacak"

31 Mayıs 2020 16:26- Son Güncelleme - 31 Mayıs 2020 16:28
Google news abonelik

İspanya La Liga ekiplerinden Barcelona'nın yıldız oyuncusu Lionel Messi, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Salgın sonrası futbola geri dönüşten bahseden Arjantinli yıldız, artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

"Sevdiğiniz insanları kaybetmekten daha kötü bir şey olamaz"

Salgın sonrası futbola geri dönüş yapmaya hazırlanan La Liga'da ligler 11 Haziran'da başlayacak. El Pais'e konuşan Arjantinli oyuncu, salgın hastalık sebebiyle futbola odaklanmanın zorluklarından bahsetti. Messi: "Bir çoğumuzun salgın sonrası dünyanın nasıl şekilleneceğine dair şüpheleri var. Evlerimizde karantina altında kalmanın ötesinde birçok insan zor zamanlar geçirdi. Çünkü bu hastalık nedeniyle insanlar, ailelerini ve sevdiklerini kaybetti. Sevdiğiniz insanları kaybetmekten daha kötü bir şey olamaz."

"Birçok hayal kırıklığım var"

"Birçok hayal kırıklığım var"

Salgın nedeniyle hayal kırıklığı yaşadığından bahseden Arjantinli oyuncu: "Bence bu krizde çok fazla olumsuz şey yaşandı. Ancak sevdiğiniz insanları kaybetmekten daha kötü bir şey olamaz. Bu durum bana haksızlık gibi geliyor. Birçok hayal kırıklığım var. Futbol, hayat gibi bir daha aynı olmayacak." ifadelerini kullandı.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 1