TikTok ünlüsü Tatiana Kisiel Futbolcuların Verdiği Partide Kendini Tuvalete Kitledi

Burak Alaca
06.03.2023 - 18:12 | Son Güncellenme: 06.03.2023 - 19:37

TikTok ünlüsü Tatiana Kisiel; Barcelona'da futbolcuların düzenlediği partide bir futbolcunun ona zorbalık uyguladığını, sonrasında kendini tuvalete kitlediğini söyledi.

AJANSSPOR-HABER

Sosyal medya platformu TikTok'ta çekitği makyaj videoları ile tanınan Tatiana Kisiel, İspanya'nın Barcelona kentinde futbolcuların düzenlediği bir partide uğradığı zorbalığı anlattı.

TikTok hesabından anlattı

TikTok hesabından yaşadığı olayı anlatan sosyal medya ünlüsü "Partiye vardığımızda ilk olarak resepsiyonda cep telefonlarımızı almak istediler. Telefonumu vermedim çünkü kapalı bir yerde iletişimimin kopmasını istemedim. Onlara pek güvenmedim." dedi.

"Onlarsız daha iyidi"

Bekleme alanında 50'ye aşkın kadının futbolcuları beklediğini belirten Kisiel "Orada hepimiz futbolcuların gelmesini bekliyorduk. Açıkcası gelmemelerini dilerdim. Onlar yokken her şey daha eğlenceliydi." dedi.

İlgini Çekebilir
Hakimi tecavüz iddiasıyla tutuklandı! Avukatı açıklama yaptı
Habere Git

"Kendimi tuvalete kilitledim"

Tuvalete giderken bir futbolcunun oradaki kadınlardan birine bağırdığını gören Kisiel "Tuvalete giderken bir futbolcunun, bir kadına bağırdığını gördüm ve bunu telefonumla videoya almaya başladım. Sonra beni fark etti ve yakaladı. Kendimi tuvalete kitledim, o ise ben videoyu silene kadar kapıya vurmaya devam etti." dedi.

"Yüzde 90'ı kibirli ve aptal"

Videonun sonunda bir daha asla futbolcuların düzenlediği bir partiye katılmayacağını söyleyen sosyal medya ünlüsü "Futbolcuların %90'ı kibirli ve aptaldı." dedi.

Kim olduğunu açıklamadı

Tatiana Kisiel attığı videoda partinin düzenlendiği şehri belirtse de, etkinliğin hangi futbolcular tarafından düzenlendiğine dair bir bilgi paylaşmadı.

Hakimi ve Alves'e taciz suçlamaları

Futbol dünyası son aylarda, ünlü futbolcuların taciz haberleri ile sarsılmıştı. Ocak ayında Barcelona'nın efsane sol bek oyuncusu Dani Alves, bir kadına tecavüz ettiği gerekçesi ile tutuklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Fransa'da bir kadının Paris Saint Germain'in sağ bek oyuncusu Achraf Hakimi'nin kendisine tecavüz ettiği iddası üzerine Faslı yıldıza soruşturma açılmıştı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler