"Galatasaray 10 bin euro menajerlik ödemesi yapmış, şeffaf mı?"

12 Ocak 2020 17:10- Son Güncelleme - 12 Ocak 2020 17:22
Google news abonelik

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray'a menajerlik ücretleri üzerinden göndermede bulundu. Koç, sarı kırmızılıların geçen seneki harcamaları ile ilgili konuştu.

Ali Koç, menajerlik ücretleri hakkında konuştu: "Şaşırıyorum"

Başkan Koç, menajerlik ücretleri hakkında yaptığı açıklamada, "Şeffaflıktan bahsetmek gerekirse size bir dosya dağıtacağım. Geçen sene Mart sonunda TFF'de bir liste yayınlandı. Bu liste liglerdeki menajerlere kulüplerin ödediği paralar. Niye bu rakamları kimse sorgulamadı ona da şaşırıyorum" dedi.

Ali Koç'tan Galatasaray'a şeffaflık göndermesi

 Ali Koç'tan Galatasaray'a şeffaflık göndermesi

Ali Koç, Galatasaray'ın ödediği toplam menajerlik ücretinin 10 bin euro olduğunu söyleyerek, "Şimdi size rakamları söyleyeyim. O sene Fenerbahçe yaptığı açıklamalarla 2.6 milyon Euro menajerlik ücreti ödemiş. Fenerbahçe Spor Kulübü açık ara en yüksek menajerlik ödemesi yapmış. En az Galatasaray yapmış: 10 bin Euro. Galatasaray kulübü 2018 yıında yapılan tüm transferlere 10 bin Euro menajer ödemesi yapmış. Tüm transferlere... Ben futbolcu ödemelerinin arasına koydum bunu diyebilirsiniz. Bu şeffaf mı, değil mi, buna kamuoyu karar verebilir" ifadesni kullandı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Spiker canlı yayında soyundu!